BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO MUUQAAL:Nin Soomaali Ah Oo Indho,la Oo Kaligii Ka Dhoofay Maraykanka Tagayna Muqdisho Oo Ku Guursaday Kaligiina Soo Laabtay DAAWO ISAGOO KA WARAMAYA

Omar-429-01-2014 (BNN) Nin Soomaali Ah Oo Indho,la Oo Kaligii Ka Dhoofay Maraykanka Tagayna Muqdisho Oo Ku Guursaday Kaligiina
Soo Laabtay DAAWO ISAGOO KA WARAMAYA

 

http://

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 15 April 2014 02:16
Friday, 14 February 2014 16:06
Saturday, 21 June 2014 10:26
Tuesday, 28 January 2014 00:26
Wednesday, 12 March 2014 20:56
Thursday, 01 May 2014 04:13
Friday, 22 November 2013 20:55
Monday, 16 December 2013 12:24
Saturday, 28 September 2013 03:48
Wednesday, 30 October 2013 17:26