BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO MUUQAAL:Nin Soomaali Ah Oo Indho,la Oo Kaligii Ka Dhoofay Maraykanka Tagayna Muqdisho Oo Ku Guursaday Kaligiina Soo Laabtay DAAWO ISAGOO KA WARAMAYA

Omar-429-01-2014 (BNN) Nin Soomaali Ah Oo Indho,la Oo Kaligii Ka Dhoofay Maraykanka Tagayna Muqdisho Oo Ku Guursaday Kaligiina
Soo Laabtay DAAWO ISAGOO KA WARAMAYA

 

http://

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 21 January 2014 19:36
Friday, 04 July 2014 18:20
Thursday, 28 November 2013 06:30
Wednesday, 02 October 2013 01:20
Monday, 11 August 2014 18:23
Saturday, 28 June 2014 04:10
Friday, 10 January 2014 13:42
Friday, 20 December 2013 14:54
Friday, 09 May 2014 15:10
Monday, 19 May 2014 04:03