BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

maryam_qaasim29-01-2014 (BNN) Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 03 October 2013 03:55
Thursday, 20 March 2014 17:52
Monday, 04 August 2014 10:57
Monday, 03 March 2014 07:51
Friday, 06 September 2013 22:14
Monday, 21 October 2013 07:37
Saturday, 09 August 2014 18:12
Friday, 25 April 2014 05:41
Tuesday, 11 February 2014 23:26
Saturday, 28 December 2013 17:05