BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

maryam_qaasim29-01-2014 (BNN) Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 01 December 2013 07:46
Tuesday, 29 October 2013 04:16
Saturday, 18 January 2014 09:20
Saturday, 15 March 2014 10:17
Sunday, 22 December 2013 05:42
Thursday, 20 March 2014 22:17
Friday, 01 November 2013 20:24
Tuesday, 18 February 2014 20:25
Monday, 12 August 2013 22:30
Thursday, 19 September 2013 18:45