BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

maryam_qaasim29-01-2014 (BNN) Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 11 June 2014 05:10
Friday, 05 September 2014 16:42
Tuesday, 15 July 2014 15:08
Thursday, 23 January 2014 17:39
Monday, 08 September 2014 12:09
Thursday, 16 January 2014 10:36
Monday, 18 November 2013 20:09
Thursday, 24 July 2014 15:06
Sunday, 31 August 2014 21:09
Tuesday, 26 August 2014 07:05