BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

maryam_qaasim29-01-2014 (BNN) Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 01 November 2013 20:19
Saturday, 01 February 2014 10:44
Monday, 04 August 2014 12:47
Monday, 19 May 2014 17:21
Tuesday, 13 August 2013 15:21
Monday, 30 December 2013 21:07
Tuesday, 29 October 2013 17:26
Saturday, 05 April 2014 16:33
Thursday, 08 May 2014 07:21
Thursday, 30 January 2014 21:54