BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

maryam_qaasim29-01-2014 (BNN) Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 12 June 2014 14:19
Thursday, 17 July 2014 20:30
Friday, 24 January 2014 18:28
Saturday, 21 September 2013 00:13
Sunday, 23 February 2014 17:46
Thursday, 10 July 2014 14:21
Monday, 30 June 2014 14:24
Wednesday, 29 January 2014 16:50
Tuesday, 12 November 2013 07:54
Monday, 07 October 2013 13:52