BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

maryam_qaasim29-01-2014 (BNN) Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 31 August 2013 06:08
Thursday, 24 April 2014 19:45
Wednesday, 15 January 2014 13:03
Wednesday, 30 April 2014 00:29
Tuesday, 28 January 2014 16:22
Sunday, 13 April 2014 04:01
Friday, 27 September 2013 20:14
Sunday, 29 December 2013 18:02
Saturday, 05 April 2014 17:16
Sunday, 11 May 2014 18:06