BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

maryam_qaasim29-01-2014 (BNN) Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 28 January 2014 01:07
Tuesday, 26 August 2014 02:20
Monday, 17 June 2013 23:08
Sunday, 27 October 2013 16:14
Tuesday, 05 November 2013 14:44
Monday, 07 April 2014 04:42
Saturday, 08 March 2014 08:19
Sunday, 18 May 2014 19:53
Monday, 11 November 2013 23:46
Sunday, 30 March 2014 21:23