BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

maryam_qaasim29-01-2014 (BNN) Wasiirkii Hore Ee Adeega Bulshada Dr Maryam Qaasim Oo Oohin Qabsatay Xafladii Xilka Ay Ku Wareejinaysay MAXAA HAWEENAYDA KA OOHIYAY??DAAWO MUUQAAL

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 April 2014 19:03
Saturday, 19 April 2014 09:23
Sunday, 31 August 2014 00:29
Saturday, 11 October 2014 20:53
Wednesday, 25 December 2013 21:47
Saturday, 05 October 2013 03:23
Tuesday, 13 August 2013 15:28
Friday, 19 September 2014 07:41
Thursday, 26 September 2013 16:07
Sunday, 20 October 2013 04:58