BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARAYSI KULUL Oo Fadeexadi Ka Raacday Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Waran Cade "DEE WAXBA NOOGAMEYDAAN TAGIN JIINGADIHIINA WAAD GOOSATEEN... +VIDEO

waran_cade_33333
29-01-2014 London (Bnn) DAAWO WARAYSI KULUL Oo Fadeexadi Ka Raacday Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Waran Cade "DEE WAXBA NOOGAMEYDAAN TAGIN JIINGADIHIINA WAAD GOOSATEEN... +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 16 February 2014 21:35
Wednesday, 27 August 2014 03:37
Tuesday, 04 March 2014 08:02
Sunday, 04 August 2013 10:25
Wednesday, 16 October 2013 20:36
Monday, 26 May 2014 21:50
Sunday, 25 August 2013 04:56
Friday, 28 February 2014 06:57
Thursday, 17 October 2013 19:45
Monday, 04 November 2013 10:38