BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARAYSI KULUL Oo Fadeexadi Ka Raacday Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Waran Cade "DEE WAXBA NOOGAMEYDAAN TAGIN JIINGADIHIINA WAAD GOOSATEEN... +VIDEO

waran_cade_33333
29-01-2014 London (Bnn) DAAWO WARAYSI KULUL Oo Fadeexadi Ka Raacday Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Waran Cade "DEE WAXBA NOOGAMEYDAAN TAGIN JIINGADIHIINA WAAD GOOSATEEN... +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 04 October 2013 20:25
Monday, 23 June 2014 00:54
Tuesday, 10 December 2013 17:09
Monday, 03 March 2014 12:41
Sunday, 23 February 2014 20:45
Monday, 25 November 2013 08:29
Saturday, 26 April 2014 13:20
Monday, 16 June 2014 04:31
Tuesday, 15 April 2014 01:54
Friday, 29 November 2013 22:31