BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARAYSI KULUL Oo Fadeexadi Ka Raacday Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Waran Cade "DEE WAXBA NOOGAMEYDAAN TAGIN JIINGADIHIINA WAAD GOOSATEEN... +VIDEO

waran_cade_33333
29-01-2014 London (Bnn) DAAWO WARAYSI KULUL Oo Fadeexadi Ka Raacday Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Waran Cade "DEE WAXBA NOOGAMEYDAAN TAGIN JIINGADIHIINA WAAD GOOSATEEN... +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 02 June 2014 14:47
Tuesday, 02 September 2014 17:24
Monday, 07 July 2014 09:30
Tuesday, 27 May 2014 15:34
Wednesday, 21 August 2013 14:10
Monday, 11 November 2013 20:40
Monday, 04 August 2014 10:46
Wednesday, 11 December 2013 07:03
Monday, 28 July 2014 13:05
Wednesday, 25 December 2013 10:21