BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay .. +VIDEO

raysal_wasaare_aha
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 07 January 2014 20:16
Sunday, 17 August 2014 08:37
Saturday, 17 May 2014 18:52
Thursday, 08 August 2013 20:49
Monday, 04 August 2014 10:03
Friday, 13 June 2014 04:52
Thursday, 03 July 2014 11:07
Thursday, 21 November 2013 17:52
Monday, 17 March 2014 20:58
Sunday, 23 February 2014 18:56