BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay .. +VIDEO

raysal_wasaare_aha
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 23 May 2014 10:34
Wednesday, 20 August 2014 20:23
Wednesday, 20 November 2013 06:07
Saturday, 07 December 2013 04:45
Saturday, 09 November 2013 04:15
Thursday, 09 January 2014 15:13
Monday, 17 February 2014 09:59
Friday, 14 February 2014 17:37
Tuesday, 03 June 2014 13:20
Tuesday, 04 February 2014 08:40