BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay .. +VIDEO

raysal_wasaare_aha
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 24 February 2014 16:26
Friday, 07 March 2014 15:02
Saturday, 01 March 2014 14:20
Tuesday, 03 December 2013 18:38
Sunday, 22 September 2013 17:27
Sunday, 13 October 2013 12:50
Tuesday, 14 January 2014 20:29
Wednesday, 04 September 2013 18:36
Monday, 02 September 2013 20:59
Thursday, 30 January 2014 04:33