BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay .. +VIDEO

raysal_wasaare_aha
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 06 November 2013 15:26
Thursday, 24 April 2014 01:10
Friday, 31 January 2014 17:43
Friday, 13 September 2013 14:33
Tuesday, 28 January 2014 13:10
Saturday, 02 November 2013 19:53
Monday, 04 November 2013 21:40
Tuesday, 15 October 2013 23:17
Sunday, 23 February 2014 10:14
Thursday, 26 December 2013 15:42