BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay .. +VIDEO

raysal_wasaare_aha
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 23 September 2013 23:56
Wednesday, 08 January 2014 18:49
Saturday, 26 April 2014 13:43
Thursday, 19 June 2014 01:56
Monday, 06 January 2014 09:13
Monday, 28 October 2013 00:08
Friday, 22 November 2013 10:32
Monday, 10 March 2014 13:19
Monday, 02 June 2014 14:01
Sunday, 15 June 2014 08:02