BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay .. +VIDEO

raysal_wasaare_aha
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 07 September 2013 14:41
Sunday, 06 October 2013 06:15
Sunday, 27 October 2013 17:08
Saturday, 17 August 2013 13:44
Monday, 14 July 2014 05:41
Sunday, 10 November 2013 15:57
Sunday, 02 March 2014 16:22
Monday, 07 April 2014 03:50
Thursday, 08 May 2014 05:21
Monday, 16 June 2014 06:08