BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay .. +VIDEO

raysal_wasaare_aha
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO: Raysal Wasaaraha Soomaaliya Cabdwali Oo Kulan La Qaatay Dadka Beeraleyda Ee Ku Dhaqan Labada Ee Shabeelada Hoose iyo Dhexe iyo Cabasho Ay ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 22 April 2014 01:37
Thursday, 24 July 2014 17:15
Monday, 12 August 2013 20:47
Monday, 25 August 2014 10:11
Monday, 17 February 2014 18:57
Friday, 30 August 2013 21:41
Thursday, 02 October 2014 04:55
Saturday, 09 August 2014 18:16
Wednesday, 31 July 2013 20:38
Friday, 11 April 2014 15:12