BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Fanaanka Maxamed Saleebaan Tubeen Oo Magaalada Muqdisho Lacago Qaadhaan Ah Oo Lagu Caawinayo Ururinteeda Uu Ka Bilaabay Gudoomiyaha Gobolka Banaadir Tarsan

tarsan_banaandi
29-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO : Fanaanka Maxamed Saleebaan Tubeen Oo Magaalada Muqdisho Lacago Qaadhaan Ah Oo Lagu Caawinayo Ururinteeda Uu Ka Bilaabay Gudoomiyaha Gobolka Banaadir Tarsan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 21 December 2013 15:55
Friday, 20 September 2013 16:11
Friday, 01 November 2013 14:12
Sunday, 17 August 2014 21:52
Thursday, 02 January 2014 20:45
Wednesday, 06 November 2013 15:36
Saturday, 15 February 2014 02:55
Wednesday, 11 September 2013 03:07
Friday, 09 August 2013 19:46
Monday, 04 November 2013 21:40