BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUUQAAL ARGAGAXA: MUUQAAL VIDEO IYO SAWIRRADA SIDAY U DHACDAY: DOON DALXIISAYAAL SWEDISH AH OO KU QARAXANTAY MAANTA THAILAND IYO MASIIBADA KU HABSATAY +VIDEO

DOONTA_SSWEDEN1
30-01-2014 Stockholm (Bnn) MUUQAAL ARGAGAXA: MUUQAAL VIDEO IYO SAWIRRADA SIDAY

U DHACDAY: DOON DALXIISAYAAL SWEDISH AH OO KU QARAXANTAY MAANTA THAILAND IYO MASIIBADA KU HABSATAY

DOONTA_SSWEDEN1DOONTA_SSWEDEN1DOONTA_SSWEDEN1DOONTA_SSWEDEN1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 22 October 2013 08:45
Thursday, 03 April 2014 14:56
Sunday, 12 January 2014 10:17
Tuesday, 08 October 2013 04:35
Saturday, 05 October 2013 15:38
Wednesday, 26 March 2014 06:18
Sunday, 01 December 2013 20:52
Monday, 06 January 2014 10:38
Tuesday, 12 November 2013 08:42
Saturday, 26 October 2013 17:32