BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "SIDEED KU GUULAYSAN KARTAAA" Aqoon Yahan Ismaaciil Tukaale Cige Oo Habeenkii Xalay Kulan Balaadhan Oo uu ku Qabtay Jaamacada Eelo Ka ... +VIDEO

SIDEED_KU_GUULEYSAN
30-01-2014 Borama (Bnn) "SIDEED KU GUULAYSAN KARTAAAAqoon Yahan Ismaaciil Tukaale Cige Oo Habeenkii Xalay Kulan Balaadhan Oo uu ku Qabtay Jaamacada Eelo Ka

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 08 May 2014 11:48
Friday, 13 September 2013 15:16
Thursday, 20 March 2014 18:26
Monday, 06 January 2014 14:05
Friday, 10 January 2014 13:53
Monday, 24 March 2014 03:49
Saturday, 07 September 2013 14:51
Sunday, 08 September 2013 17:00
Thursday, 12 September 2013 12:03
Thursday, 01 May 2014 04:13