BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "SIDEED KU GUULAYSAN KARTAAA" Aqoon Yahan Ismaaciil Tukaale Cige Oo Habeenkii Xalay Kulan Balaadhan Oo uu ku Qabtay Jaamacada Eelo Ka ... +VIDEO

SIDEED_KU_GUULEYSAN
30-01-2014 Borama (Bnn) "SIDEED KU GUULAYSAN KARTAAAAqoon Yahan Ismaaciil Tukaale Cige Oo Habeenkii Xalay Kulan Balaadhan Oo uu ku Qabtay Jaamacada Eelo Ka

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 27 August 2014 10:53
Thursday, 23 January 2014 02:56
Monday, 23 June 2014 16:52
Wednesday, 12 March 2014 01:39
Wednesday, 18 December 2013 05:34
Monday, 10 February 2014 12:00
Wednesday, 27 November 2013 17:44
Wednesday, 01 January 2014 17:14
Sunday, 15 December 2013 11:13
Sunday, 04 August 2013 21:51