BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "SIDEED KU GUULAYSAN KARTAAA" Aqoon Yahan Ismaaciil Tukaale Cige Oo Habeenkii Xalay Kulan Balaadhan Oo uu ku Qabtay Jaamacada Eelo Ka ... +VIDEO

SIDEED_KU_GUULEYSAN
30-01-2014 Borama (Bnn) "SIDEED KU GUULAYSAN KARTAAAAqoon Yahan Ismaaciil Tukaale Cige Oo Habeenkii Xalay Kulan Balaadhan Oo uu ku Qabtay Jaamacada Eelo Ka

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 07 May 2014 04:11
Sunday, 01 September 2013 18:30
Monday, 26 August 2013 03:08
Sunday, 05 January 2014 01:51
Tuesday, 18 June 2013 11:29
Sunday, 13 April 2014 22:52
Monday, 17 June 2013 15:40
Wednesday, 30 April 2014 03:28
Thursday, 30 January 2014 23:03
Thursday, 05 September 2013 03:46