BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Wasiirkii U Horeeyay Oo U Guuray Degmada Yaaqshiid iyo Tarsan Oo Kusoo Dhaweeyay Sheegayna In Goorta Tiisu Soo Gashay Dhimayo iyo Agagaarka Madaxtooyada .. +VIDEO

TARSAN_RUWAAY
30-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO : Wasiirkii U Horeeyay Oo U Guuray Degmada Yaaqshiid iyo Tarsan Oo Kusoo Dhaweeyay Sheegayna In Goorta Tiisu Soo Gashay Dhimayo iyo Agagaarka Madaxtooyada Oo Gabi Ahaan Masuuliyiinta Dawladu Degan Yihiin.. ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 30 March 2014 11:34
Sunday, 17 November 2013 02:29
Monday, 30 June 2014 16:13
Saturday, 10 May 2014 19:15
Thursday, 26 June 2014 15:38
Tuesday, 18 February 2014 15:59
Sunday, 18 May 2014 18:18
Thursday, 23 January 2014 12:17
Sunday, 16 March 2014 15:41
Sunday, 27 October 2013 06:28