BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Wasiirkii U Horeeyay Oo U Guuray Degmada Yaaqshiid iyo Tarsan Oo Kusoo Dhaweeyay Sheegayna In Goorta Tiisu Soo Gashay Dhimayo iyo Agagaarka Madaxtooyada .. +VIDEO

TARSAN_RUWAAY
30-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO : Wasiirkii U Horeeyay Oo U Guuray Degmada Yaaqshiid iyo Tarsan Oo Kusoo Dhaweeyay Sheegayna In Goorta Tiisu Soo Gashay Dhimayo iyo Agagaarka Madaxtooyada Oo Gabi Ahaan Masuuliyiinta Dawladu Degan Yihiin.. ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 05 April 2014 17:16
Tuesday, 26 November 2013 00:33
Wednesday, 15 January 2014 12:13
Sunday, 02 February 2014 19:42
Tuesday, 18 February 2014 01:04
Thursday, 24 October 2013 18:19
Thursday, 27 February 2014 17:34
Monday, 26 August 2013 23:39
Thursday, 31 October 2013 18:15
Monday, 27 January 2014 16:16