BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Wasiirkii U Horeeyay Oo U Guuray Degmada Yaaqshiid iyo Tarsan Oo Kusoo Dhaweeyay Sheegayna In Goorta Tiisu Soo Gashay Dhimayo iyo Agagaarka Madaxtooyada .. +VIDEO

TARSAN_RUWAAY
30-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO : Wasiirkii U Horeeyay Oo U Guuray Degmada Yaaqshiid iyo Tarsan Oo Kusoo Dhaweeyay Sheegayna In Goorta Tiisu Soo Gashay Dhimayo iyo Agagaarka Madaxtooyada Oo Gabi Ahaan Masuuliyiinta Dawladu Degan Yihiin.. ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 31 May 2014 12:26
Friday, 09 May 2014 13:37
Wednesday, 06 August 2014 13:11
Saturday, 26 April 2014 20:43
Friday, 11 October 2013 20:38
Monday, 07 July 2014 11:03
Saturday, 14 June 2014 10:51
Wednesday, 25 December 2013 22:31
Tuesday, 01 October 2013 10:01
Tuesday, 29 October 2013 16:54