BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Wasiirkii U Horeeyay Oo U Guuray Degmada Yaaqshiid iyo Tarsan Oo Kusoo Dhaweeyay Sheegayna In Goorta Tiisu Soo Gashay Dhimayo iyo Agagaarka Madaxtooyada .. +VIDEO

TARSAN_RUWAAY
30-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO : Wasiirkii U Horeeyay Oo U Guuray Degmada Yaaqshiid iyo Tarsan Oo Kusoo Dhaweeyay Sheegayna In Goorta Tiisu Soo Gashay Dhimayo iyo Agagaarka Madaxtooyada Oo Gabi Ahaan Masuuliyiinta Dawladu Degan Yihiin.. ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 23 January 2014 18:49
Wednesday, 29 January 2014 14:44
Monday, 25 November 2013 09:20
Saturday, 15 February 2014 10:16
Friday, 03 October 2014 14:36
Friday, 01 November 2013 20:54
Friday, 01 August 2014 14:42
Friday, 25 April 2014 04:20
Wednesday, 27 August 2014 10:02
Thursday, 16 January 2014 20:54