BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO DHACDO CUSUB: Gaadhi Qoys Dhan Saaranyihiin Oo Isku Qaaday Doox Oo Daadkii La Dagay Dalka Bolivia Oo Roobab 30 Qof Ku Dhinteen Da'ayaan .. +VIDEO

daad_la_tagay_qoooys
30-01-2014 London (Bnn) DAAWO : Gaadhi Qoys Dhan Saaranyihiin Oo Isku Qaaday Doox Oo Daadkii La Dagay Dalka Bolivia Oo Roobab 30 Qof Ku Dhinteen Ka'ayaan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 28 December 2013 17:05
Tuesday, 03 September 2013 09:56
Wednesday, 21 May 2014 13:12
Tuesday, 05 November 2013 20:08
Monday, 06 January 2014 03:43
Sunday, 17 November 2013 12:53
Sunday, 13 October 2013 11:20
Wednesday, 11 June 2014 06:37
Sunday, 04 August 2013 10:13
Friday, 23 May 2014 10:02