BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO DHACDO CUSUB: Gaadhi Qoys Dhan Saaranyihiin Oo Isku Qaaday Doox Oo Daadkii La Dagay Dalka Bolivia Oo Roobab 30 Qof Ku Dhinteen Da'ayaan .. +VIDEO

daad_la_tagay_qoooys
30-01-2014 London (Bnn) DAAWO : Gaadhi Qoys Dhan Saaranyihiin Oo Isku Qaaday Doox Oo Daadkii La Dagay Dalka Bolivia Oo Roobab 30 Qof Ku Dhinteen Ka'ayaan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 28 May 2014 14:49
Tuesday, 24 December 2013 23:58
Sunday, 05 January 2014 02:32
Friday, 24 January 2014 04:44
Tuesday, 20 August 2013 02:12
Thursday, 12 September 2013 09:34
Sunday, 04 August 2013 12:29
Sunday, 30 March 2014 21:16
Monday, 07 July 2014 12:09
Sunday, 15 September 2013 14:03