BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO DHACDO CUSUB: Gaadhi Qoys Dhan Saaranyihiin Oo Isku Qaaday Doox Oo Daadkii La Dagay Dalka Bolivia Oo Roobab 30 Qof Ku Dhinteen Da'ayaan .. +VIDEO

daad_la_tagay_qoooys
30-01-2014 London (Bnn) DAAWO : Gaadhi Qoys Dhan Saaranyihiin Oo Isku Qaaday Doox Oo Daadkii La Dagay Dalka Bolivia Oo Roobab 30 Qof Ku Dhinteen Ka'ayaan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 October 2013 14:52
Sunday, 20 October 2013 23:23
Friday, 04 April 2014 14:37
Sunday, 08 December 2013 12:21
Saturday, 05 April 2014 18:24
Tuesday, 01 April 2014 14:32
Monday, 17 March 2014 14:17
Tuesday, 17 September 2013 03:15
Monday, 05 August 2013 22:46
Tuesday, 10 December 2013 02:23