BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO DHACDO CUSUB: Gaadhi Qoys Dhan Saaranyihiin Oo Isku Qaaday Doox Oo Daadkii La Dagay Dalka Bolivia Oo Roobab 30 Qof Ku Dhinteen Da'ayaan .. +VIDEO

daad_la_tagay_qoooys
30-01-2014 London (Bnn) DAAWO : Gaadhi Qoys Dhan Saaranyihiin Oo Isku Qaaday Doox Oo Daadkii La Dagay Dalka Bolivia Oo Roobab 30 Qof Ku Dhinteen Ka'ayaan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 30 August 2013 05:55
Sunday, 30 March 2014 04:08
Wednesday, 04 September 2013 14:51
Monday, 19 May 2014 22:39
Saturday, 23 August 2014 09:35
Sunday, 13 April 2014 11:28
Tuesday, 12 November 2013 22:58
Saturday, 05 April 2014 20:01
Tuesday, 17 June 2014 00:40
Sunday, 14 September 2014 21:27