BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

JIGJIGA:Halkan Ka Daawo Soo Dhawayn Aan Loo Kala Hadhin Oo Qalbiyada Reer Jigjiga Xusuus Ku Reebtay Oo Lagu Qaabilay Ugaas Cabdirashiid Ugaas Rooble (VIDEO)

soodhaweyn_jigjigjiga30-01-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Soo Dhawayn Aan Loo Kala Hadhin Oo Qalbiyada Reer Jigjiga Xusuus Ku Reebtay Oo Lagu Qaabilay Ugaas Cabdirashiid Ugaas Rooble (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 28 June 2014 07:32
Thursday, 14 November 2013 15:44
Thursday, 22 August 2013 04:15
Saturday, 31 August 2013 11:19
Monday, 03 March 2014 18:30
Saturday, 22 March 2014 18:49
Tuesday, 12 November 2013 13:50
Wednesday, 29 January 2014 20:00
Tuesday, 17 September 2013 15:37
Tuesday, 13 August 2013 10:44