BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

JIGJIGA:Halkan Ka Daawo Soo Dhawayn Aan Loo Kala Hadhin Oo Qalbiyada Reer Jigjiga Xusuus Ku Reebtay Oo Lagu Qaabilay Ugaas Cabdirashiid Ugaas Rooble (VIDEO)

soodhaweyn_jigjigjiga30-01-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Soo Dhawayn Aan Loo Kala Hadhin Oo Qalbiyada Reer Jigjiga Xusuus Ku Reebtay Oo Lagu Qaabilay Ugaas Cabdirashiid Ugaas Rooble (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 02 September 2013 23:34
Sunday, 23 February 2014 14:37
Monday, 06 January 2014 22:18
Saturday, 26 October 2013 13:07
Monday, 26 May 2014 11:20
Wednesday, 27 August 2014 17:20
Monday, 14 July 2014 23:38
Saturday, 05 July 2014 13:03
Saturday, 22 February 2014 10:10
Wednesday, 14 May 2014 20:04