BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

JIGJIGA:Halkan Ka Daawo Soo Dhawayn Aan Loo Kala Hadhin Oo Qalbiyada Reer Jigjiga Xusuus Ku Reebtay Oo Lagu Qaabilay Ugaas Cabdirashiid Ugaas Rooble (VIDEO)

soodhaweyn_jigjigjiga30-01-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Soo Dhawayn Aan Loo Kala Hadhin Oo Qalbiyada Reer Jigjiga Xusuus Ku Reebtay Oo Lagu Qaabilay Ugaas Cabdirashiid Ugaas Rooble (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 22 February 2014 20:50
Friday, 10 January 2014 17:23
Monday, 02 December 2013 18:54
Sunday, 13 July 2014 14:44
Saturday, 03 May 2014 18:27
Wednesday, 30 October 2013 20:09
Tuesday, 18 February 2014 20:25
Sunday, 15 June 2014 07:31
Monday, 16 September 2013 02:28
Thursday, 07 August 2014 16:46