BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

JIGJIGA:Halkan Ka Daawo Soo Dhawayn Aan Loo Kala Hadhin Oo Qalbiyada Reer Jigjiga Xusuus Ku Reebtay Oo Lagu Qaabilay Ugaas Cabdirashiid Ugaas Rooble (VIDEO)

soodhaweyn_jigjigjiga30-01-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Soo Dhawayn Aan Loo Kala Hadhin Oo Qalbiyada Reer Jigjiga Xusuus Ku Reebtay Oo Lagu Qaabilay Ugaas Cabdirashiid Ugaas Rooble (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 18 June 2013 20:51
Friday, 01 November 2013 13:23
Thursday, 26 September 2013 18:16
Saturday, 07 June 2014 15:41
Thursday, 29 August 2013 12:07
Sunday, 29 June 2014 01:33
Friday, 18 April 2014 12:20
Saturday, 07 September 2013 17:34
Friday, 17 October 2014 22:22
Monday, 15 September 2014 21:04