BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

nimcoabdinuur30-01-2014 (BNN) Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 06 November 2013 15:36
Tuesday, 05 August 2014 15:30
Sunday, 15 June 2014 13:37
Monday, 08 September 2014 08:53
Saturday, 18 January 2014 16:22
Monday, 25 November 2013 10:02
Thursday, 02 January 2014 02:53
Thursday, 09 January 2014 12:27
Saturday, 12 October 2013 16:19
Friday, 03 October 2014 20:37