BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

nimcoabdinuur30-01-2014 (BNN) Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 06 August 2013 21:02
Sunday, 16 March 2014 14:38
Monday, 16 September 2013 02:28
Sunday, 02 March 2014 20:20
Monday, 19 May 2014 17:21
Saturday, 13 September 2014 20:34
Saturday, 16 November 2013 15:44
Wednesday, 05 February 2014 11:59
Friday, 04 April 2014 18:55
Sunday, 28 September 2014 09:38