BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

nimcoabdinuur30-01-2014 (BNN) Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 30 August 2013 19:17
Thursday, 20 March 2014 18:36
Thursday, 17 April 2014 13:45
Tuesday, 22 October 2013 12:06
Saturday, 08 February 2014 22:55
Saturday, 05 April 2014 04:03
Sunday, 17 November 2013 03:47
Friday, 06 December 2013 01:33
Sunday, 09 February 2014 10:01
Monday, 06 January 2014 14:34