BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

nimcoabdinuur30-01-2014 (BNN) Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 16 January 2014 15:14
Saturday, 22 March 2014 12:46
Tuesday, 08 October 2013 21:16
Friday, 18 October 2013 02:05
Monday, 11 November 2013 23:39
Monday, 26 August 2013 18:05
Thursday, 20 March 2014 19:19
Friday, 06 December 2013 04:33
Thursday, 21 November 2013 14:30
Saturday, 31 August 2013 06:23