BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

nimcoabdinuur30-01-2014 (BNN) Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 12 October 2013 00:35
Tuesday, 21 January 2014 20:37
Tuesday, 01 July 2014 06:18
Monday, 31 March 2014 23:50
Monday, 04 August 2014 10:22
Monday, 03 February 2014 18:33
Saturday, 21 December 2013 06:19
Tuesday, 19 August 2014 05:12
Sunday, 12 January 2014 16:22
Wednesday, 14 August 2013 17:39