BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

nimcoabdinuur30-01-2014 (BNN) Daawo Heesta Gabadh Timo-Tidcan Iyo Fanaanka Caanka Ah Cabdi Nuur Alaale Iyo Boqorada Codka Nimco Jaamac Migil DAAWO MURTIDA

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 18 June 2014 14:46
Saturday, 17 May 2014 09:39
Monday, 25 August 2014 22:15
Saturday, 08 March 2014 22:37
Thursday, 11 September 2014 19:08
Saturday, 26 April 2014 16:54
Wednesday, 21 August 2013 11:07
Friday, 15 November 2013 07:38
Thursday, 20 March 2014 09:40
Wednesday, 11 December 2013 06:37