BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:DHAGAYSO War Dheeraada Oo Ka Soo Baxaya Xasan Daahir Aweys Oo Ciidamada Nabadsugida Somaliya U Wareejiyeen Hoy Cusub Oo Sheekh Xasan Deganaan Doono

xasan_dahir_awes

30-01-2014 (BNN) DHAGAYSO War Dheeraada Oo Ka Soo Baxaya Xasan Daahir Aweys Oo Ciidamada Nabadsugida Somaliya U Wareejiyeen Hoy Cusub Oo Sheekh Xasan Degianaan Doono.

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews Office

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Isha Ku Hay Boramanews

Boramanews/Facebook

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 08 October 2013 18:24
Wednesday, 23 April 2014 06:03
Monday, 12 August 2013 23:40
Sunday, 22 June 2014 11:37
Thursday, 12 December 2013 03:29
Monday, 06 January 2014 13:42
Sunday, 01 December 2013 11:46
Friday, 02 August 2013 19:27
Monday, 19 May 2014 13:18
Saturday, 26 July 2014 21:02