BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:DHAGAYSO War Dheeraada Oo Ka Soo Baxaya Xasan Daahir Aweys Oo Ciidamada Nabadsugida Somaliya U Wareejiyeen Hoy Cusub Oo Sheekh Xasan Deganaan Doono

xasan_dahir_awes

30-01-2014 (BNN) DHAGAYSO War Dheeraada Oo Ka Soo Baxaya Xasan Daahir Aweys Oo Ciidamada Nabadsugida Somaliya U Wareejiyeen Hoy Cusub Oo Sheekh Xasan Degianaan Doono.

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews Office

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Isha Ku Hay Boramanews

Boramanews/Facebook

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 09 October 2013 15:38
Tuesday, 04 February 2014 18:00
Friday, 20 June 2014 21:32
Monday, 28 April 2014 20:43
Friday, 22 November 2013 11:13
Thursday, 05 September 2013 23:50
Thursday, 28 August 2014 06:36
Monday, 03 March 2014 13:25
Thursday, 02 January 2014 04:50
Sunday, 11 May 2014 20:21