BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:DHAGAYSO War Dheeraada Oo Ka Soo Baxaya Xasan Daahir Aweys Oo Ciidamada Nabadsugida Somaliya U Wareejiyeen Hoy Cusub Oo Sheekh Xasan Deganaan Doono

xasan_dahir_awes

30-01-2014 (BNN) DHAGAYSO War Dheeraada Oo Ka Soo Baxaya Xasan Daahir Aweys Oo Ciidamada Nabadsugida Somaliya U Wareejiyeen Hoy Cusub Oo Sheekh Xasan Degianaan Doono.

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews Office

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Isha Ku Hay Boramanews

Boramanews/Facebook

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 30 July 2014 10:07
Saturday, 28 September 2013 23:26
Wednesday, 18 September 2013 15:12
Thursday, 13 February 2014 20:43
Sunday, 16 February 2014 10:37
Saturday, 31 May 2014 12:26
Wednesday, 18 December 2013 05:31
Sunday, 08 September 2013 04:32
Sunday, 15 December 2013 09:23
Thursday, 05 September 2013 23:50