BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:DHAGAYSO War Dheeraada Oo Ka Soo Baxaya Xasan Daahir Aweys Oo Ciidamada Nabadsugida Somaliya U Wareejiyeen Hoy Cusub Oo Sheekh Xasan Deganaan Doono

xasan_dahir_awes

30-01-2014 (BNN) DHAGAYSO War Dheeraada Oo Ka Soo Baxaya Xasan Daahir Aweys Oo Ciidamada Nabadsugida Somaliya U Wareejiyeen Hoy Cusub Oo Sheekh Xasan Degianaan Doono.

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews Office

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Isha Ku Hay Boramanews

Boramanews/Facebook

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 08 July 2014 12:00
Tuesday, 13 May 2014 10:21
Sunday, 06 October 2013 05:29
Monday, 21 July 2014 00:24
Tuesday, 05 August 2014 13:14
Sunday, 19 January 2014 19:09
Monday, 30 September 2013 05:46
Monday, 25 August 2014 05:38
Thursday, 12 September 2013 04:33
Thursday, 20 March 2014 21:32