Hambalyo Ku Socota Mahamed-Ali Abdi Hussien & Fahima Ali Dahir Oo Ku Aqal Galay Borama

******************************* T a h n i y a d*********************************
hambalyo-aroos-wacan-300x104Dhamaan Akhyaartan iyo Saaxibadan Hoos ku Qoran oo  Deggan Dallas, TX., Waxay Dhambaal Tahniyad ah Hawad u Marinayaan Saaxiibkood
Mahamed-Ali Abdi Hussien  
&
Fahima Ali Dahir
oo Dhawaan ku Aqal Galay Magaalada Borama. Waxayna Leeyihin, Noqda Labadii  Isku Waarata ee Awlaad Khyrle kala Hela... Aamin
Idiris Dahir Gudaal
Adan Ibraahim (Adan Huuno)
Ali Lafaruug
Mohamed Elmi
Mohamed Maygag Gurey
Mahamoud Kahiye(Mirqaan)
Ali Abdillahi Guleed (X. ali)
Abdi Dahir Aye
Adan shiekh Hassan (Sheeda)
Kamal Adan Meecad (Duud)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 26 December 2013 17:44
Wednesday, 11 September 2013 13:57
Sunday, 02 February 2014 19:42
Sunday, 17 November 2013 07:06
Sunday, 16 February 2014 22:15
Monday, 24 March 2014 17:10
Friday, 02 August 2013 17:49
Tuesday, 27 August 2013 15:46
Saturday, 19 October 2013 14:06
Thursday, 24 October 2013 21:24