Hambalyo Ku Socota Mahamed-Ali Abdi Hussien & Fahima Ali Dahir Oo Ku Aqal Galay Borama

******************************* T a h n i y a d*********************************
hambalyo-aroos-wacan-300x104Dhamaan Akhyaartan iyo Saaxibadan Hoos ku Qoran oo  Deggan Dallas, TX., Waxay Dhambaal Tahniyad ah Hawad u Marinayaan Saaxiibkood
Mahamed-Ali Abdi Hussien  
&
Fahima Ali Dahir
oo Dhawaan ku Aqal Galay Magaalada Borama. Waxayna Leeyihin, Noqda Labadii  Isku Waarata ee Awlaad Khyrle kala Hela... Aamin
Idiris Dahir Gudaal
Adan Ibraahim (Adan Huuno)
Ali Lafaruug
Mohamed Elmi
Mohamed Maygag Gurey
Mahamoud Kahiye(Mirqaan)
Ali Abdillahi Guleed (X. ali)
Abdi Dahir Aye
Adan shiekh Hassan (Sheeda)
Kamal Adan Meecad (Duud)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 16 July 2014 12:11
Friday, 05 September 2014 11:54
Thursday, 26 December 2013 15:42
Thursday, 06 March 2014 22:04
Thursday, 22 May 2014 02:20
Monday, 28 October 2013 00:20
Sunday, 27 October 2013 16:33
Tuesday, 08 July 2014 18:24
Friday, 20 September 2013 16:30
Wednesday, 23 April 2014 16:52