BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageera yaasha UCID ...

ucid_oo_lo_diiday_burco
 Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Magaalada Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageerayaasha UCID ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 26 July 2014 21:02
Thursday, 26 December 2013 16:20
Wednesday, 27 November 2013 16:38
Wednesday, 22 January 2014 23:39
Thursday, 26 September 2013 16:29
Tuesday, 01 July 2014 06:18
Friday, 08 August 2014 20:26
Thursday, 13 March 2014 13:08
Friday, 22 November 2013 12:40
Monday, 14 April 2014 23:37