BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageera yaasha UCID ...

ucid_oo_lo_diiday_burco
 Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Magaalada Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageerayaasha UCID ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 23 May 2014 10:12
Tuesday, 20 August 2013 20:52
Monday, 05 August 2013 20:18
Thursday, 24 April 2014 04:01
Monday, 14 July 2014 23:38
Wednesday, 02 July 2014 10:19
Friday, 14 February 2014 22:21
Tuesday, 26 November 2013 10:19
Monday, 20 January 2014 09:20
Tuesday, 27 August 2013 17:23