BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageera yaasha UCID ...

ucid_oo_lo_diiday_burco
 Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Magaalada Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageerayaasha UCID ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 31 January 2014 23:25
Thursday, 31 October 2013 03:51
Monday, 04 November 2013 10:59
Tuesday, 31 December 2013 15:55
Thursday, 14 November 2013 01:23
Wednesday, 28 August 2013 05:39
Tuesday, 19 November 2013 05:33
Sunday, 12 January 2014 00:35
Sunday, 06 October 2013 20:06
Tuesday, 11 February 2014 20:40