BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageera yaasha UCID ...

ucid_oo_lo_diiday_burco
 Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Magaalada Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageerayaasha UCID ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 02 November 2013 01:46
Saturday, 22 February 2014 20:32
Tuesday, 03 September 2013 18:42
Sunday, 11 May 2014 19:09
Wednesday, 27 November 2013 15:58
Tuesday, 13 May 2014 09:53
Saturday, 28 December 2013 17:05
Wednesday, 19 March 2014 15:42
Wednesday, 07 August 2013 10:39
Thursday, 28 August 2014 06:36