BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageera yaasha UCID ...

ucid_oo_lo_diiday_burco
 Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Magaalada Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageerayaasha UCID ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 29 March 2014 04:55
Wednesday, 19 February 2014 18:56
Tuesday, 29 April 2014 07:17
Friday, 31 January 2014 16:49
Tuesday, 18 June 2013 12:54
Wednesday, 21 May 2014 13:15
Thursday, 09 October 2014 13:35
Friday, 07 March 2014 23:17
Friday, 20 June 2014 04:21
Thursday, 06 February 2014 04:25