BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageera yaasha UCID ...

ucid_oo_lo_diiday_burco
 Musharaxa Iyo Ku Xigeenka UCID Oo Loo Diiday Inuu Galo Magaalada Burco Iyo Ciidanka Booliska iyo Maamulka Gobolka Oo Taageerayaasha UCID ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 28 January 2014 21:08
Monday, 10 March 2014 13:25
Tuesday, 04 March 2014 12:59
Monday, 07 October 2013 17:20
Tuesday, 12 November 2013 22:30
Tuesday, 14 October 2014 13:00
Friday, 11 October 2013 11:33
Thursday, 22 May 2014 19:32
Tuesday, 15 April 2014 01:54
Friday, 26 September 2014 15:27