Dagaalyahaniinta Daalibaanka Ee Ka Dagaalama Dalka Afgaanistan Oo Sheegay In Caydhsadeen Ciidamo Maraykan Ah Isla Markaana Ka Qabsadeen EY Uriya Miinada (DAAWO EYGA)

EYDALIBAN

07-02-2014 (BNN) Dagaalyahaniinta Daalibaanka Ee Dalka Afgaanistan Oo Sheegay In Caydhsadeen Ciidamo Maraykan Ah Isla Markaana Ka Qabsadeen EY Si Heer Uriya Miinada (DAAWO EYGA)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 22 July 2014 17:59
Monday, 25 November 2013 14:14
Monday, 23 December 2013 06:12
Friday, 14 March 2014 07:36
Friday, 25 April 2014 19:34
Saturday, 19 July 2014 16:46
Monday, 04 November 2013 10:38
Wednesday, 27 August 2014 22:58
Monday, 05 August 2013 20:43
Wednesday, 30 October 2013 16:34