Dagaalyahaniinta Daalibaanka Ee Ka Dagaalama Dalka Afgaanistan Oo Sheegay In Caydhsadeen Ciidamo Maraykan Ah Isla Markaana Ka Qabsadeen EY Uriya Miinada (DAAWO EYGA)

EYDALIBAN

07-02-2014 (BNN) Dagaalyahaniinta Daalibaanka Ee Dalka Afgaanistan Oo Sheegay In Caydhsadeen Ciidamo Maraykan Ah Isla Markaana Ka Qabsadeen EY Si Heer Uriya Miinada (DAAWO EYGA)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 28 January 2014 16:22
Thursday, 22 August 2013 04:10
Wednesday, 06 November 2013 10:47
Wednesday, 09 July 2014 13:55
Sunday, 23 February 2014 02:30
Tuesday, 04 March 2014 07:12
Tuesday, 19 November 2013 16:08
Friday, 06 September 2013 22:14
Thursday, 24 April 2014 03:42
Sunday, 01 December 2013 17:26