Dagaalyahaniinta Daalibaanka Ee Ka Dagaalama Dalka Afgaanistan Oo Sheegay In Caydhsadeen Ciidamo Maraykan Ah Isla Markaana Ka Qabsadeen EY Uriya Miinada (DAAWO EYGA)

EYDALIBAN

07-02-2014 (BNN) Dagaalyahaniinta Daalibaanka Ee Dalka Afgaanistan Oo Sheegay In Caydhsadeen Ciidamo Maraykan Ah Isla Markaana Ka Qabsadeen EY Si Heer Uriya Miinada (DAAWO EYGA)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 18 August 2014 07:19
Monday, 09 December 2013 14:17
Thursday, 04 September 2014 21:21
Wednesday, 20 August 2014 22:31
Friday, 18 April 2014 14:07
Sunday, 01 December 2013 11:46
Saturday, 02 August 2014 15:28
Thursday, 26 December 2013 02:53
Friday, 27 December 2013 00:14
Thursday, 08 May 2014 03:10