Dagaalyahaniinta Daalibaanka Ee Ka Dagaalama Dalka Afgaanistan Oo Sheegay In Caydhsadeen Ciidamo Maraykan Ah Isla Markaana Ka Qabsadeen EY Uriya Miinada (DAAWO EYGA)

EYDALIBAN

07-02-2014 (BNN) Dagaalyahaniinta Daalibaanka Ee Dalka Afgaanistan Oo Sheegay In Caydhsadeen Ciidamo Maraykan Ah Isla Markaana Ka Qabsadeen EY Si Heer Uriya Miinada (DAAWO EYGA)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 06 August 2014 18:40
Thursday, 31 July 2014 16:27
Friday, 03 January 2014 18:40
Saturday, 06 September 2014 13:50
Thursday, 12 June 2014 03:24
Monday, 18 November 2013 06:56
Saturday, 18 January 2014 19:09
Wednesday, 05 March 2014 01:34
Thursday, 21 November 2013 16:16
Wednesday, 16 April 2014 10:12