Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA AY KALA TAAGAN YIHIIN PUNTLAND IYO KHAATUMOSTATE

khtmo-plnd

07-02-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA LABADA DHINAC

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 23 August 2014 17:06
Friday, 02 May 2014 16:24
Friday, 25 July 2014 18:01
Tuesday, 08 October 2013 00:28
Thursday, 01 August 2013 19:05
Tuesday, 28 January 2014 11:16
Sunday, 11 August 2013 13:27
Friday, 13 June 2014 14:45
Wednesday, 04 September 2013 03:49
Wednesday, 21 August 2013 20:57