Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA AY KALA TAAGAN YIHIIN PUNTLAND IYO KHAATUMOSTATE

khtmo-plnd

07-02-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA LABADA DHINAC

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 15 June 2014 09:23
Sunday, 30 March 2014 12:17
Sunday, 02 February 2014 12:43
Wednesday, 05 February 2014 13:33
Wednesday, 15 January 2014 06:44
Thursday, 26 September 2013 18:02
Friday, 16 May 2014 05:48
Saturday, 14 December 2013 22:35
Saturday, 08 March 2014 20:08
Saturday, 22 March 2014 18:12