Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA AY KALA TAAGAN YIHIIN PUNTLAND IYO KHAATUMOSTATE

khtmo-plnd

07-02-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA LABADA DHINAC

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 April 2014 18:11
Tuesday, 13 August 2013 10:17
Friday, 04 April 2014 14:37
Wednesday, 16 October 2013 23:50
Tuesday, 18 March 2014 21:24
Sunday, 13 April 2014 06:43
Thursday, 02 January 2014 14:28
Friday, 31 January 2014 22:37
Sunday, 24 November 2013 22:12
Thursday, 16 January 2014 07:13