Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA AY KALA TAAGAN YIHIIN PUNTLAND IYO KHAATUMOSTATE

khtmo-plnd

07-02-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA LABADA DHINAC

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 02 March 2014 12:11
Friday, 10 October 2014 21:22
Thursday, 21 August 2014 22:18
Tuesday, 08 April 2014 01:04
Friday, 29 August 2014 12:57
Tuesday, 10 June 2014 19:30
Friday, 01 August 2014 14:33
Friday, 06 September 2013 10:31
Wednesday, 03 September 2014 12:22
Wednesday, 04 December 2013 00:53