Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA AY KALA TAAGAN YIHIIN PUNTLAND IYO KHAATUMOSTATE

khtmo-plnd

07-02-2014 (BNN) Halkan Ka Daawo Dood Kulu Oo La Dhexdhigay Maamulada Khaatumostate Iyo Puntland DAAWO MAWQIFYADA LABADA DHINAC

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 03 December 2013 22:15
Tuesday, 08 July 2014 16:21
Saturday, 01 March 2014 09:06
Thursday, 19 September 2013 07:29
Sunday, 08 June 2014 20:23
Monday, 12 August 2013 08:46
Thursday, 20 March 2014 22:06
Tuesday, 22 April 2014 12:59
Sunday, 17 November 2013 14:52
Monday, 17 June 2013 19:49