BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Ka Tuurto Xilka Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad .. +VIDEO

boobe_yuuusuf_ee
07-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Kaga Tuurtay Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 21 October 2013 16:02
Thursday, 13 February 2014 20:53
Friday, 08 August 2014 00:00
Saturday, 26 April 2014 16:39
Monday, 04 November 2013 10:38
Tuesday, 04 February 2014 23:35
Friday, 04 October 2013 16:09
Friday, 07 March 2014 07:09
Saturday, 12 April 2014 05:40
Monday, 23 September 2013 11:29