BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Ka Tuurto Xilka Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad .. +VIDEO

boobe_yuuusuf_ee
07-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Kaga Tuurtay Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 10 January 2014 21:27
Tuesday, 21 October 2014 08:45
Friday, 05 September 2014 09:02
Tuesday, 02 September 2014 17:49
Monday, 04 August 2014 15:31
Monday, 13 October 2014 14:01
Wednesday, 26 March 2014 12:37
Saturday, 24 May 2014 13:01
Monday, 05 May 2014 19:16
Friday, 22 November 2013 05:00