BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Ka Tuurto Xilka Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad .. +VIDEO

boobe_yuuusuf_ee
07-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Kaga Tuurtay Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 08 April 2014 19:50
Tuesday, 22 April 2014 04:59
Thursday, 17 October 2013 21:29
Sunday, 18 May 2014 13:12
Tuesday, 11 February 2014 13:57
Monday, 23 December 2013 19:04
Tuesday, 03 September 2013 18:42
Saturday, 08 March 2014 18:37
Wednesday, 21 May 2014 12:15
Monday, 27 January 2014 21:46