BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Ka Tuurto Xilka Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad .. +VIDEO

boobe_yuuusuf_ee
07-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Kaga Tuurtay Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 11 December 2013 22:00
Saturday, 18 January 2014 22:23
Thursday, 07 August 2014 14:35
Sunday, 13 July 2014 18:18
Wednesday, 05 February 2014 23:54
Tuesday, 08 July 2014 23:35
Saturday, 08 February 2014 15:15
Sunday, 23 March 2014 22:09
Saturday, 25 October 2014 10:01
Saturday, 05 April 2014 18:24