BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Ka Tuurto Xilka Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad .. +VIDEO

boobe_yuuusuf_ee
07-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Kaga Tuurtay Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 14 September 2013 11:36
Thursday, 13 February 2014 12:53
Sunday, 30 March 2014 22:06
Tuesday, 20 August 2013 10:29
Saturday, 03 August 2013 09:21
Thursday, 24 October 2013 13:19
Wednesday, 18 December 2013 06:36
Wednesday, 01 January 2014 17:14
Thursday, 05 September 2013 12:19
Monday, 10 March 2014 13:19