BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Ka Tuurto Xilka Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad .. +VIDEO

boobe_yuuusuf_ee
07-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Kaga Tuurtay Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 24 June 2014 00:53
Thursday, 19 September 2013 18:45
Wednesday, 27 November 2013 10:50
Monday, 21 April 2014 15:38
Saturday, 12 April 2014 16:38
Sunday, 03 August 2014 00:06
Saturday, 06 September 2014 01:39
Friday, 14 February 2014 22:21
Wednesday, 07 August 2013 13:53
Saturday, 13 September 2014 12:30