BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Ka Tuurto Xilka Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad .. +VIDEO

boobe_yuuusuf_ee
07-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Kaga Tuurtay Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 07 January 2014 09:25
Thursday, 31 October 2013 22:25
Wednesday, 01 January 2014 02:51
Sunday, 12 January 2014 00:35
Tuesday, 31 December 2013 13:52
Monday, 09 December 2013 14:11
Saturday, 05 April 2014 18:24
Saturday, 30 November 2013 13:50
Friday, 30 August 2013 05:55
Thursday, 05 December 2013 21:48