BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Ka Tuurto Xilka Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad .. +VIDEO

boobe_yuuusuf_ee
07-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Boobe Oo Ka Digay Qorshaha Xukuumada Wado Iney Kaga Tuurtay Bari Oo Sabti Ah Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland Cirro " Iyagoo Sanka Caano Riyaad ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 11 February 2014 12:06
Wednesday, 02 July 2014 14:56
Friday, 06 June 2014 21:31
Thursday, 20 March 2014 19:19
Thursday, 26 June 2014 22:13
Thursday, 10 April 2014 22:02
Tuesday, 24 December 2013 01:58
Sunday, 30 March 2014 19:09
Sunday, 04 May 2014 12:49
Wednesday, 14 August 2013 07:02