BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Riwaayad Cusub: Horumarka iyo Hiigsi : Riwaayad Ka Hadlaysa Mustaqbalka Soomaaliya Oo Ay Ku Jiraan Fanaaniin iyo Abwaano Caan Ah Oo Lagu Dhigay Muqdisho +VIDEO

riwaayad_c_c3
08-02-2014 Muqdisho (Bnn) Riwaayad Cusub: Horumarka iyo Hiigsi : Riwaayad Ka Hadlaysa Mustaqbalka Soomaaliya Oo Ay Ku Jiraan Fanaaniin iyo Abwaano Caan Ah 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 05 August 2013 22:13
Friday, 20 September 2013 20:35
Thursday, 06 February 2014 03:19
Wednesday, 11 December 2013 23:42
Saturday, 21 December 2013 03:29
Thursday, 27 February 2014 18:12
Wednesday, 28 August 2013 18:00
Wednesday, 05 March 2014 11:42
Thursday, 21 November 2013 18:46
Sunday, 06 October 2013 04:48