BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Riwaayad Cusub: Horumarka iyo Hiigsi : Riwaayad Ka Hadlaysa Mustaqbalka Soomaaliya Oo Ay Ku Jiraan Fanaaniin iyo Abwaano Caan Ah Oo Lagu Dhigay Muqdisho +VIDEO

riwaayad_c_c3
08-02-2014 Muqdisho (Bnn) Riwaayad Cusub: Horumarka iyo Hiigsi : Riwaayad Ka Hadlaysa Mustaqbalka Soomaaliya Oo Ay Ku Jiraan Fanaaniin iyo Abwaano Caan Ah 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 03 June 2014 17:04
Monday, 28 October 2013 14:57
Wednesday, 26 February 2014 23:09
Sunday, 08 December 2013 15:12
Tuesday, 18 March 2014 15:43
Monday, 02 December 2013 05:49
Monday, 27 January 2014 16:16
Saturday, 04 January 2014 12:41
Sunday, 16 February 2014 09:00
Wednesday, 15 January 2014 03:57