BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO:Madaxweyne Siilaanyo Oo Dalka Kusoo Laabtay Kana Warbxiyay Socdaalkiisii Uu Somaliland Kaga Maqnaa Kana Hadlay Muranka Xukuumadiisa Iyo Gudoomiye Ciro

siilaanyo_soo_laabtay08-02-2014 (BNN) Madaxweyne Siilaanyo Oo Dalka Kusoo Laabtay Kana Warbxiyay Socdaalkiisii Uu Somaliland Kaga Maqnaa Kana Hadlay Muranka Xukuumadiisa Iyo Gudoomiye Ciro

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 08 January 2014 20:34
Thursday, 05 December 2013 11:13
Wednesday, 26 February 2014 19:37
Saturday, 09 November 2013 07:16
Sunday, 31 August 2014 00:56
Monday, 22 September 2014 18:31
Wednesday, 11 December 2013 22:00
Sunday, 04 May 2014 11:39
Friday, 08 November 2013 20:35
Friday, 22 August 2014 17:57