BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO:Madaxweyne Siilaanyo Oo Dalka Kusoo Laabtay Kana Warbxiyay Socdaalkiisii Uu Somaliland Kaga Maqnaa Kana Hadlay Muranka Xukuumadiisa Iyo Gudoomiye Ciro

siilaanyo_soo_laabtay08-02-2014 (BNN) Madaxweyne Siilaanyo Oo Dalka Kusoo Laabtay Kana Warbxiyay Socdaalkiisii Uu Somaliland Kaga Maqnaa Kana Hadlay Muranka Xukuumadiisa Iyo Gudoomiye Ciro

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 07 October 2013 14:51
Sunday, 25 August 2013 19:08
Sunday, 13 July 2014 10:51
Saturday, 29 March 2014 03:01
Monday, 19 August 2013 21:00
Monday, 03 February 2014 09:38
Sunday, 04 May 2014 11:39
Sunday, 26 January 2014 12:36
Monday, 17 March 2014 22:59
Friday, 17 October 2014 12:52