BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO:Madaxweyne Siilaanyo Oo Dalka Kusoo Laabtay Kana Warbxiyay Socdaalkiisii Uu Somaliland Kaga Maqnaa Kana Hadlay Muranka Xukuumadiisa Iyo Gudoomiye Ciro

siilaanyo_soo_laabtay08-02-2014 (BNN) Madaxweyne Siilaanyo Oo Dalka Kusoo Laabtay Kana Warbxiyay Socdaalkiisii Uu Somaliland Kaga Maqnaa Kana Hadlay Muranka Xukuumadiisa Iyo Gudoomiye Ciro

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 24 August 2013 03:55
Sunday, 29 June 2014 01:59
Monday, 26 May 2014 05:43
Thursday, 31 October 2013 14:41
Sunday, 25 August 2013 13:39
Saturday, 09 November 2013 17:07
Friday, 06 December 2013 15:58
Sunday, 13 April 2014 19:14
Wednesday, 25 September 2013 13:22
Thursday, 17 July 2014 21:40