BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Dhamaan Hawlwadeenada Boramanews Waxa Tacsi Tiiraanyo Leh U Dirayaan Qoyska Iyo Ehelada Marxuum Xaaji Daauud Warsame Nageeye Oo Borama Ku Geeriyooday

tacsi_xaaji_daauudDhamaan Hawlwadeenada Boramanews waxa ay tacsi u dirayaan Qoyska Iyo Ehelada Reer Xaaji Daauud Warsame Nageeye Oo Maanta Aabahood Xaaji Daa,uud Warsame Magaalada Borama Ku Geeriyooday.Waxa aanu tacsi u ducaba hawada u marinaynaa qoyska iyo dhamaan reer Xaaji Da,uud Warsame,waxaanan Marxuumka Xaaji Dauud warsame ilaahay uga baryaynaa in uu ilaahay janooyinkiisa uu ka waraabiyo dhamaan qoyskiisana samir iyo iimaan eebe haka siiyo.Aaamiin Aamiin

Innaa Lilaahi Wa,inaa Ilaahi Raajicuun.

Bahda Borama News International

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 21 September 2014 16:48
Saturday, 06 September 2014 10:58
Friday, 07 February 2014 11:40
Thursday, 19 June 2014 23:31
Sunday, 08 June 2014 05:32
Wednesday, 20 August 2014 20:16
Tuesday, 14 January 2014 19:32
Wednesday, 12 February 2014 10:14
Tuesday, 22 April 2014 03:18
Sunday, 08 September 2013 23:13