BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO SAWIRRADA : Madaxweyne Siilaanyo Si Balaadhan Loogu Soo Dhaweeyay Madaarka Hargeysa iyo Wasiirada iyo Masuuliyiinta Xisbiga Kulmiye Oo Soo Wada Xaadiray

IMG_006708-02-2014 Hargeysa (Bnn) Madaxweyne Siilaanyo Si Balaadhan Loogu Soo Dhaweeyay Madaarka Hargeysa iyo Wasiirada iyo Masuuliyiinta Xisbiga Oo Soo Wada Xaadiray
sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1sl_Ma1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 28 September 2013 22:55
Saturday, 19 July 2014 14:25
Wednesday, 28 August 2013 11:40
Thursday, 10 October 2013 21:34
Friday, 05 September 2014 09:10
Friday, 18 April 2014 03:14
Thursday, 09 January 2014 00:27
Thursday, 04 September 2014 09:24
Wednesday, 02 October 2013 11:18
Thursday, 29 August 2013 19:02