DAAWO Xildhibaan Buubaa "Ma Noqon Doono Dabka Golaha Wakiilada Laga Shidayaa Mid Ku Ee Kaada Kursi Walba Wuu Gaadhi .. Guddi Hoosaadkii Golaha Wakiilada Ayuu Xirsi Gudoomiye U Noqday +VIDEO

xildhibaan_buuubaaa
08-02-2014 Hargeysa (Bnn) Xildhibaan Buubaa "Ma Noqon Doono Dabka Golaha Wakiilada Laga Shidayaa Mid Ku Ee Kaada Kursi Walba Wuu Gaadhi .. Guddi Hoosaadkii Golaha Wakiilada Ayuu Xirsi Gudoomiye U Noqday Oo Uu.. Si Badheedh Ah Oo Qaawan Ayay ."

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 22 November 2013 21:03
Wednesday, 09 October 2013 15:38
Tuesday, 03 December 2013 20:31
Sunday, 16 February 2014 09:08
Thursday, 19 September 2013 10:56
Wednesday, 07 May 2014 15:04
Monday, 21 July 2014 16:37
Tuesday, 06 August 2013 19:03
Monday, 14 April 2014 22:59
Tuesday, 10 December 2013 04:36