DAAWO Xildhibaan Buubaa "Ma Noqon Doono Dabka Golaha Wakiilada Laga Shidayaa Mid Ku Ee Kaada Kursi Walba Wuu Gaadhi .. Guddi Hoosaadkii Golaha Wakiilada Ayuu Xirsi Gudoomiye U Noqday +VIDEO

xildhibaan_buuubaaa
08-02-2014 Hargeysa (Bnn) Xildhibaan Buubaa "Ma Noqon Doono Dabka Golaha Wakiilada Laga Shidayaa Mid Ku Ee Kaada Kursi Walba Wuu Gaadhi .. Guddi Hoosaadkii Golaha Wakiilada Ayuu Xirsi Gudoomiye U Noqday Oo Uu.. Si Badheedh Ah Oo Qaawan Ayay ."

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 08 February 2014 05:20
Wednesday, 28 May 2014 19:14
Wednesday, 05 March 2014 02:01
Saturday, 19 April 2014 16:06
Thursday, 22 August 2013 04:15
Monday, 19 May 2014 17:39
Sunday, 18 August 2013 04:12
Tuesday, 26 November 2013 12:22
Thursday, 08 May 2014 00:12
Wednesday, 07 May 2014 17:31