DAAWO Xildhibaan Buubaa "Ma Noqon Doono Dabka Golaha Wakiilada Laga Shidayaa Mid Ku Ee Kaada Kursi Walba Wuu Gaadhi .. Guddi Hoosaadkii Golaha Wakiilada Ayuu Xirsi Gudoomiye U Noqday +VIDEO

xildhibaan_buuubaaa
08-02-2014 Hargeysa (Bnn) Xildhibaan Buubaa "Ma Noqon Doono Dabka Golaha Wakiilada Laga Shidayaa Mid Ku Ee Kaada Kursi Walba Wuu Gaadhi .. Guddi Hoosaadkii Golaha Wakiilada Ayuu Xirsi Gudoomiye U Noqday Oo Uu.. Si Badheedh Ah Oo Qaawan Ayay ."

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 04 January 2014 23:38
Friday, 16 May 2014 22:04
Friday, 14 March 2014 18:56
Saturday, 27 September 2014 23:28
Monday, 09 December 2013 18:39
Sunday, 16 February 2014 12:22
Monday, 23 September 2013 11:05
Saturday, 12 July 2014 10:45
Thursday, 24 October 2013 13:19
Monday, 18 November 2013 15:12