BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Madaxweyne Siilaanyo Oo SI Guud Mar Ah Uga Waramay Socdaalkiisii Farinasiiska iyo Jaaliyadihii Uu La Kulmay Intii Uu Joogay France iyo UK +VIDEO


madax_siilaanyo_3
08-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Madaxweyne Siilaanyo Oo SI Guud Mar Ah Uga Waramay Socdaalkiisii Farinasiiska iyo Jaaliyadihii Uu La Kulmay Intii Uu Joogay France iyo UK

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 04 August 2014 18:39
Monday, 23 June 2014 07:11
Monday, 07 July 2014 13:37
Friday, 23 May 2014 00:16
Friday, 11 July 2014 14:13
Monday, 30 June 2014 06:57
Wednesday, 15 October 2014 10:28
Saturday, 26 April 2014 04:22
Thursday, 19 December 2013 18:32
Monday, 27 January 2014 19:36