BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Madaxweyne Siilaanyo Oo SI Guud Mar Ah Uga Waramay Socdaalkiisii Farinasiiska iyo Jaaliyadihii Uu La Kulmay Intii Uu Joogay France iyo UK +VIDEO


madax_siilaanyo_3
08-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Madaxweyne Siilaanyo Oo SI Guud Mar Ah Uga Waramay Socdaalkiisii Farinasiiska iyo Jaaliyadihii Uu La Kulmay Intii Uu Joogay France iyo UK

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 29 August 2014 20:35
Friday, 22 November 2013 18:42
Tuesday, 15 April 2014 22:01
Sunday, 27 October 2013 12:44
Wednesday, 14 August 2013 18:51
Monday, 02 June 2014 13:03
Wednesday, 16 July 2014 12:57
Thursday, 26 September 2013 15:52
Sunday, 06 April 2014 04:22
Monday, 30 September 2013 21:24