BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Madaxweyne Siilaanyo Oo SI Guud Mar Ah Uga Waramay Socdaalkiisii Farinasiiska iyo Jaaliyadihii Uu La Kulmay Intii Uu Joogay France iyo UK +VIDEO


madax_siilaanyo_3
08-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Madaxweyne Siilaanyo Oo SI Guud Mar Ah Uga Waramay Socdaalkiisii Farinasiiska iyo Jaaliyadihii Uu La Kulmay Intii Uu Joogay France iyo UK

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 24 February 2014 15:31
Thursday, 10 July 2014 19:02
Monday, 11 August 2014 11:14
Sunday, 12 January 2014 16:39
Sunday, 15 June 2014 15:22
Monday, 27 January 2014 23:16
Friday, 23 May 2014 04:28
Monday, 09 September 2013 16:15
Monday, 23 December 2013 06:12
Friday, 06 September 2013 21:17