BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMANEWS:Suxufi Boramanews Uga Waramay Baadhitaan Ay Ku Ogaadeen In Shacabka Adal Qalbiga Ka Taageersan Yihiin Somaliland Ama Somaliwayn??DAAWO NATIIJADA

JIRDE_SOMALIWEYNE
08-02-2014 Borama (Bnn) "Shacabka Gobolka Awdal Waxa Ay Wada Aaminsan Yihiin Soomaaliweyn ... Calanka Somalilandna Maalinta Xafladi Jirto iyo 18may Ba Dadka Lacag La Siiyaa Oo Ay ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 11 June 2014 06:39
Thursday, 22 August 2013 04:06
Monday, 13 January 2014 11:30
Wednesday, 07 August 2013 11:04
Saturday, 17 May 2014 09:39
Friday, 14 March 2014 16:31
Friday, 02 May 2014 14:50
Monday, 23 December 2013 05:00
Thursday, 10 April 2014 04:27
Sunday, 08 December 2013 14:58