BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMANEWS:Suxufi Boramanews Uga Waramay Baadhitaan Ay Ku Ogaadeen In Shacabka Adal Qalbiga Ka Taageersan Yihiin Somaliland Ama Somaliwayn??DAAWO NATIIJADA

JIRDE_SOMALIWEYNE
08-02-2014 Borama (Bnn) "Shacabka Gobolka Awdal Waxa Ay Wada Aaminsan Yihiin Soomaaliweyn ... Calanka Somalilandna Maalinta Xafladi Jirto iyo 18may Ba Dadka Lacag La Siiyaa Oo Ay ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 01 September 2013 09:07
Friday, 14 February 2014 10:14
Friday, 20 December 2013 13:23
Saturday, 14 September 2013 04:00
Saturday, 01 March 2014 13:48
Sunday, 06 July 2014 15:04
Tuesday, 22 October 2013 12:22
Tuesday, 29 July 2014 13:43
Wednesday, 30 July 2014 13:32
Wednesday, 22 January 2014 10:08