BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Masuuliyiinka Buuhoodle Oo Soo Dhaweeyay Qalab Cagafyo Ah Oo Soo Gaadhay Qaybna Ka Qaadanaya Dhismaha Madaarka Buuhoodle Fariina U Diray Siilaanyo Iyo Faysal Cali Waraabe DAAWO

buuhodleairprt

08-02-2014 (BNN) Shacabka Iyo Masuuliyiinka Buuhoodle Oo Soo Dhaweeyay Qalab Cusub Oo Cagafyo Ah Oo Qayb Ka Qaadanaya Dhsimaha Madaarka Buuhoodle Fariina U Diray Siilaanyo Iyo Faysal Cali Waraabe DAAWO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 08 April 2014 13:03
Saturday, 15 March 2014 18:34
Thursday, 15 August 2013 19:58
Sunday, 01 December 2013 11:46
Saturday, 31 August 2013 16:51
Saturday, 22 February 2014 20:32
Wednesday, 13 November 2013 16:12
Sunday, 08 December 2013 15:12
Saturday, 23 November 2013 06:40
Saturday, 14 September 2013 11:36