BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Masuuliyiinka Buuhoodle Oo Soo Dhaweeyay Qalab Cagafyo Ah Oo Soo Gaadhay Qaybna Ka Qaadanaya Dhismaha Madaarka Buuhoodle Fariina U Diray Siilaanyo Iyo Faysal Cali Waraabe DAAWO

buuhodleairprt

08-02-2014 (BNN) Shacabka Iyo Masuuliyiinka Buuhoodle Oo Soo Dhaweeyay Qalab Cusub Oo Cagafyo Ah Oo Qayb Ka Qaadanaya Dhsimaha Madaarka Buuhoodle Fariina U Diray Siilaanyo Iyo Faysal Cali Waraabe DAAWO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 05 September 2013 03:00
Sunday, 11 August 2013 19:09
Sunday, 18 May 2014 14:24
Tuesday, 13 August 2013 18:00
Saturday, 23 November 2013 23:36
Friday, 11 July 2014 16:28
Friday, 30 May 2014 07:52
Thursday, 01 May 2014 03:33
Sunday, 18 August 2013 16:48
Thursday, 07 November 2013 17:15