BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Masuuliyiinka Buuhoodle Oo Soo Dhaweeyay Qalab Cagafyo Ah Oo Soo Gaadhay Qaybna Ka Qaadanaya Dhismaha Madaarka Buuhoodle Fariina U Diray Siilaanyo Iyo Faysal Cali Waraabe DAAWO

buuhodleairprt

08-02-2014 (BNN) Shacabka Iyo Masuuliyiinka Buuhoodle Oo Soo Dhaweeyay Qalab Cusub Oo Cagafyo Ah Oo Qayb Ka Qaadanaya Dhsimaha Madaarka Buuhoodle Fariina U Diray Siilaanyo Iyo Faysal Cali Waraabe DAAWO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 20 May 2014 10:34
Tuesday, 05 November 2013 21:58
Friday, 07 February 2014 10:13
Tuesday, 01 July 2014 07:00
Tuesday, 13 May 2014 10:21
Tuesday, 26 November 2013 17:51
Thursday, 26 September 2013 03:51
Saturday, 02 November 2013 21:03
Wednesday, 05 March 2014 11:05
Friday, 15 November 2013 17:28