BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : ALLA HA U NAXARIISTEE Marxuun Xaaji Daa'uud Warsame Oo Maanta Si Balaadhan Loogu Aasay Bartamaha Magaalada Borama iyo Dadweynaha Magaalada Oo ..

aaska_xaaji_daauud_aw_cilmi
08-02-2014 Borama (Bnn) DAAWO : ALLA HA U NAXARIISTEE Marxuun Xaaji Daa'uud Warsame Oo Maanta Si Balaadhan Loogu Aasay Bartamaha Magaalada Borama

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 18 August 2013 14:03
Thursday, 06 February 2014 13:49
Saturday, 02 November 2013 16:42
Wednesday, 10 September 2014 14:58
Monday, 12 May 2014 09:48
Wednesday, 21 August 2013 02:49
Tuesday, 28 January 2014 10:41
Thursday, 29 May 2014 09:05
Saturday, 07 December 2013 05:56
Thursday, 05 December 2013 21:48