BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : ALLA HA U NAXARIISTEE Marxuun Xaaji Daa'uud Warsame Oo Maanta Si Balaadhan Loogu Aasay Bartamaha Magaalada Borama iyo Dadweynaha Magaalada Oo ..

aaska_xaaji_daauud_aw_cilmi
08-02-2014 Borama (Bnn) DAAWO : ALLA HA U NAXARIISTEE Marxuun Xaaji Daa'uud Warsame Oo Maanta Si Balaadhan Loogu Aasay Bartamaha Magaalada Borama

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 29 November 2013 21:14
Sunday, 27 April 2014 19:31
Thursday, 14 August 2014 18:57
Saturday, 26 April 2014 11:09
Saturday, 01 February 2014 01:16
Monday, 11 November 2013 06:24
Wednesday, 17 September 2014 02:56
Friday, 10 January 2014 17:01
Saturday, 30 November 2013 11:04
Tuesday, 10 September 2013 20:03