BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : ALLA HA U NAXARIISTEE Marxuun Xaaji Daa'uud Warsame Oo Maanta Si Balaadhan Loogu Aasay Bartamaha Magaalada Borama iyo Dadweynaha Magaalada Oo ..

aaska_xaaji_daauud_aw_cilmi
08-02-2014 Borama (Bnn) DAAWO : ALLA HA U NAXARIISTEE Marxuun Xaaji Daa'uud Warsame Oo Maanta Si Balaadhan Loogu Aasay Bartamaha Magaalada Borama

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 05 July 2014 13:03
Sunday, 26 January 2014 10:29
Friday, 11 October 2013 11:33
Thursday, 15 May 2014 10:22
Sunday, 29 June 2014 04:23
Friday, 01 November 2013 17:46
Thursday, 08 May 2014 04:07
Friday, 30 May 2014 07:56
Thursday, 17 October 2013 23:14
Tuesday, 18 March 2014 10:47