BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : ALLA HA U NAXARIISTEE Marxuun Xaaji Daa'uud Warsame Oo Maanta Si Balaadhan Loogu Aasay Bartamaha Magaalada Borama iyo Dadweynaha Magaalada Oo ..

aaska_xaaji_daauud_aw_cilmi
08-02-2014 Borama (Bnn) DAAWO : ALLA HA U NAXARIISTEE Marxuun Xaaji Daa'uud Warsame Oo Maanta Si Balaadhan Loogu Aasay Bartamaha Magaalada Borama

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 July 2014 11:31
Sunday, 26 January 2014 15:14
Sunday, 09 February 2014 13:57
Tuesday, 10 June 2014 05:38
Saturday, 11 January 2014 18:38
Saturday, 07 December 2013 21:00
Friday, 18 July 2014 18:13
Wednesday, 13 November 2013 12:27
Tuesday, 20 August 2013 00:29
Monday, 28 October 2013 16:17