BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMANEWS:Dadwaynaha Gobolka Awdal Oo Boramanews Uga Waramay Ujeedada Ka Dambaysa Xayiraada La Saaray Telefishanka Universal Oo Wax Ka Sheegay Foolxumada Hab Maamulka Siilaanyo DAAWO FIKRADO

SHAYGAA

09-02-2014 (BNN) Dadwaynaha Gobolka Awdal Oo Boramanews Uga Waramay Ujeedada  Ka Dambaysa Xayiraada La Saaray Telefishanka Universal Oo Wax Ka Sheegay Foolxumada Hab Maamulka Siilaanyo DAAWO FIKRADO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 02 July 2014 14:56
Sunday, 04 May 2014 16:22
Friday, 04 July 2014 08:10
Tuesday, 13 May 2014 14:03
Monday, 05 May 2014 18:27
Saturday, 30 November 2013 12:38
Monday, 25 November 2013 10:59
Tuesday, 18 February 2014 19:52
Monday, 13 January 2014 08:12
Sunday, 08 September 2013 23:06