BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMANEWS:Dadwaynaha Gobolka Awdal Oo Boramanews Uga Waramay Ujeedada Ka Dambaysa Xayiraada La Saaray Telefishanka Universal Oo Wax Ka Sheegay Foolxumada Hab Maamulka Siilaanyo DAAWO FIKRADO

SHAYGAA

09-02-2014 (BNN) Dadwaynaha Gobolka Awdal Oo Boramanews Uga Waramay Ujeedada  Ka Dambaysa Xayiraada La Saaray Telefishanka Universal Oo Wax Ka Sheegay Foolxumada Hab Maamulka Siilaanyo DAAWO FIKRADO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 30 October 2013 17:54
Saturday, 22 February 2014 09:58
Friday, 17 January 2014 12:04
Friday, 14 February 2014 00:45
Tuesday, 06 August 2013 19:09
Sunday, 08 September 2013 02:00
Tuesday, 25 February 2014 15:16
Saturday, 08 March 2014 16:09
Monday, 31 March 2014 16:12
Thursday, 19 September 2013 17:49