BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMANEWS:Dadwaynaha Gobolka Awdal Oo Boramanews Uga Waramay Ujeedada Ka Dambaysa Xayiraada La Saaray Telefishanka Universal Oo Wax Ka Sheegay Foolxumada Hab Maamulka Siilaanyo DAAWO FIKRADO

SHAYGAA

09-02-2014 (BNN) Dadwaynaha Gobolka Awdal Oo Boramanews Uga Waramay Ujeedada  Ka Dambaysa Xayiraada La Saaray Telefishanka Universal Oo Wax Ka Sheegay Foolxumada Hab Maamulka Siilaanyo DAAWO FIKRADO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 10 August 2013 13:08
Wednesday, 19 March 2014 14:11
Wednesday, 09 July 2014 20:08
Thursday, 26 December 2013 03:15
Tuesday, 09 September 2014 02:34
Thursday, 27 March 2014 04:58
Thursday, 12 September 2013 09:21
Sunday, 31 August 2014 09:45
Sunday, 14 September 2014 14:51
Thursday, 31 October 2013 18:32