BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

LONDON : Xafiiska Qoyska Oo Go,aan Uu Gabadhyar Oo Soomaaliyad Ah Ugu Wareejin Lahaa 2naagood Oo Isqaba Ka Laabtay Kadib Markii Lagu Mudahadaraaday DHAGAYSO WARBIXIN

borama_309-02-2014 (BNN) Kadib Markii ay mudaharaadeen haweenka Soomaalida ah ee ku nool Cariga Ingiriiska ayaa waxa ay ku guulaysteen in ay ka ridaan gabadh yar oo Soomaaliyad ah oo la siinayay labo naagood oo gaalo ah oo isqaba  DAHAGSYO WARBXIN

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 09 February 2014 09:27
Monday, 11 November 2013 23:39
Monday, 02 September 2013 04:38
Monday, 04 November 2013 09:57
Thursday, 23 January 2014 00:31
Thursday, 21 November 2013 19:29
Saturday, 22 February 2014 15:27
Tuesday, 08 April 2014 20:20
Wednesday, 30 April 2014 08:29
Wednesday, 22 October 2014 00:55