BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

LONDON : Xafiiska Qoyska Oo Go,aan Uu Gabadhyar Oo Soomaaliyad Ah Ugu Wareejin Lahaa 2naagood Oo Isqaba Ka Laabtay Kadib Markii Lagu Mudahadaraaday DHAGAYSO WARBIXIN

borama_309-02-2014 (BNN) Kadib Markii ay mudaharaadeen haweenka Soomaalida ah ee ku nool Cariga Ingiriiska ayaa waxa ay ku guulaysteen in ay ka ridaan gabadh yar oo Soomaaliyad ah oo la siinayay labo naagood oo gaalo ah oo isqaba  DAHAGSYO WARBXIN

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 10 September 2014 15:49
Friday, 25 October 2013 04:54
Thursday, 30 January 2014 11:34
Tuesday, 03 December 2013 02:56
Wednesday, 25 September 2013 23:30
Sunday, 27 April 2014 15:20
Monday, 13 January 2014 19:38
Sunday, 18 August 2013 16:25
Wednesday, 14 May 2014 13:53
Saturday, 03 August 2013 17:26