BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

LONDON : Xafiiska Qoyska Oo Go,aan Uu Gabadhyar Oo Soomaaliyad Ah Ugu Wareejin Lahaa 2naagood Oo Isqaba Ka Laabtay Kadib Markii Lagu Mudahadaraaday DHAGAYSO WARBIXIN

borama_309-02-2014 (BNN) Kadib Markii ay mudaharaadeen haweenka Soomaalida ah ee ku nool Cariga Ingiriiska ayaa waxa ay ku guulaysteen in ay ka ridaan gabadh yar oo Soomaaliyad ah oo la siinayay labo naagood oo gaalo ah oo isqaba  DAHAGSYO WARBXIN

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 11 March 2014 11:07
Thursday, 19 June 2014 00:03
Sunday, 06 April 2014 20:50
Friday, 08 August 2014 10:31
Saturday, 28 September 2013 03:57
Thursday, 17 April 2014 16:42
Friday, 06 December 2013 01:15
Friday, 12 September 2014 08:50
Sunday, 20 July 2014 11:59
Monday, 29 September 2014 15:58