BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BAIDHABO;Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

baidoboshir

09-02-2014 (BNN) Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 13 October 2013 22:12
Saturday, 25 January 2014 15:03
Thursday, 14 November 2013 06:21
Wednesday, 05 March 2014 02:01
Tuesday, 20 August 2013 02:12
Wednesday, 07 August 2013 03:11
Wednesday, 18 September 2013 22:27
Saturday, 23 November 2013 21:43
Thursday, 24 October 2013 21:24
Saturday, 21 September 2013 22:39