BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BAIDHABO;Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

baidoboshir

09-02-2014 (BNN) Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 16 October 2013 20:46
Monday, 14 October 2013 23:24
Saturday, 17 May 2014 22:51
Wednesday, 23 July 2014 12:38
Wednesday, 11 September 2013 03:35
Monday, 30 June 2014 22:32
Sunday, 15 September 2013 18:07
Tuesday, 03 June 2014 12:49
Wednesday, 22 January 2014 14:04
Monday, 18 November 2013 15:26