BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BAIDHABO;Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

baidoboshir

09-02-2014 (BNN) Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 07 January 2014 21:53
Friday, 21 February 2014 19:50
Sunday, 12 January 2014 17:08
Saturday, 26 July 2014 11:47
Friday, 29 November 2013 20:46
Saturday, 07 September 2013 05:02
Wednesday, 09 April 2014 16:11
Thursday, 03 April 2014 13:25
Sunday, 27 October 2013 12:44
Saturday, 17 August 2013 14:01