BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BAIDHABO;Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

baidoboshir

09-02-2014 (BNN) Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 12 October 2013 14:22
Sunday, 15 September 2013 23:50
Friday, 13 June 2014 14:49
Wednesday, 23 April 2014 18:32
Thursday, 21 November 2013 05:52
Monday, 02 June 2014 13:41
Tuesday, 17 June 2014 00:23
Friday, 04 October 2013 03:33
Monday, 30 June 2014 00:37
Saturday, 23 November 2013 17:48