BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BAIDHABO;Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

baidoboshir

09-02-2014 (BNN) Shirka Dhsimaha Maamu Goboleedka Koonfur-Galbeed Somaliya Ee Ka Socda Magaalada Baidhabo Oo Lagu Ansixiyay Dastuurka Maamul Goboleedkaasi DHAGAYSO WARBIXIN

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 07 August 2013 11:08
Sunday, 25 August 2013 19:21
Friday, 10 January 2014 11:45
Thursday, 12 December 2013 20:06
Tuesday, 07 January 2014 09:59
Tuesday, 19 November 2013 00:52
Friday, 14 February 2014 22:41
Friday, 31 January 2014 10:20
Saturday, 17 August 2013 05:51
Wednesday, 16 October 2013 03:50