BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka .. +VIDEO

cirro_i9yo
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 08 November 2013 05:00
Wednesday, 19 March 2014 11:53
Wednesday, 25 June 2014 17:25
Monday, 05 May 2014 14:47
Wednesday, 04 September 2013 03:49
Monday, 03 February 2014 20:37
Saturday, 19 July 2014 17:29
Sunday, 13 April 2014 04:01
Tuesday, 20 May 2014 00:04
Monday, 06 January 2014 09:39