BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka .. +VIDEO

cirro_i9yo
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 17 December 2013 13:08
Saturday, 23 August 2014 16:28
Tuesday, 08 July 2014 12:10
Thursday, 03 July 2014 09:24
Wednesday, 04 December 2013 17:47
Tuesday, 31 December 2013 13:52
Saturday, 01 February 2014 23:18
Monday, 26 August 2013 01:33
Monday, 09 June 2014 12:34
Saturday, 16 August 2014 06:39