BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka .. +VIDEO

cirro_i9yo
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 25 December 2013 12:45
Wednesday, 16 April 2014 13:49
Friday, 06 September 2013 10:20
Monday, 10 March 2014 23:35
Friday, 25 October 2013 18:00
Wednesday, 14 August 2013 06:35
Tuesday, 10 December 2013 17:36
Saturday, 26 October 2013 15:30
Tuesday, 28 January 2014 16:22
Monday, 24 March 2014 23:37