BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka .. +VIDEO

cirro_i9yo
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 25 September 2013 03:39
Wednesday, 04 December 2013 06:45
Wednesday, 26 March 2014 09:02
Sunday, 26 January 2014 22:32
Wednesday, 15 January 2014 18:47
Sunday, 06 April 2014 03:55
Thursday, 05 September 2013 10:12
Tuesday, 03 December 2013 20:07
Sunday, 17 November 2013 18:44
Friday, 10 January 2014 14:28