BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka .. +VIDEO

cirro_i9yo
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 29 January 2014 19:29
Sunday, 07 September 2014 17:33
Sunday, 14 September 2014 19:37
Sunday, 23 February 2014 10:19
Saturday, 12 October 2013 15:58
Thursday, 27 March 2014 15:57
Friday, 28 March 2014 01:27
Sunday, 24 August 2014 10:24
Sunday, 18 August 2013 15:10
Friday, 06 September 2013 13:48