BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka .. +VIDEO

cirro_i9yo
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 15 April 2014 02:04
Saturday, 12 April 2014 05:17
Monday, 18 November 2013 05:56
Thursday, 07 November 2013 05:59
Monday, 09 June 2014 16:04
Monday, 24 February 2014 18:05
Friday, 22 November 2013 19:04
Sunday, 04 May 2014 04:16
Wednesday, 18 June 2014 14:46
Friday, 06 September 2013 15:30