BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka .. +VIDEO

cirro_i9yo
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Mooshinkii Maanta Xilka Lagaga Tuurayay Gudoomiyaha Golaha Wakiilada Somaliland iyo Gudoomiye Cirro Oo.. " Nin Wasiir Ah Ayaa Mooshinka ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 21 June 2014 01:19
Friday, 07 March 2014 08:43
Wednesday, 13 August 2014 22:04
Wednesday, 13 November 2013 04:12
Thursday, 12 September 2013 09:11
Thursday, 04 September 2014 15:09
Wednesday, 04 June 2014 15:55
Monday, 07 April 2014 13:05
Friday, 06 December 2013 15:42
Thursday, 02 October 2014 19:03