BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO :Suldaan Saleebaan:Dhalinyarada Xabsiga Lagu Guray Qof Ka Nooli Ma Jiro.. ILeyn Dad Muraad Leh Ayaa Caruur tayada U Fasaxnay.. Sidan Maanta Aan ku Jirnaa... Hanaloosoo Gurmado Deg Deg.. +VIDEO

SULDAAN_SSLAEEBAN
09-02-2014 Borama (Bnn) DAAWO : Suldaan Saleebaan: "Saaka Waxanahay Dad Liibiya Jooga Dad Nooli Ma Jiro.. Ineyn Dad Muraad Leh Ayaan Caruurtayada U Fasaxnay.. Sidan Maanta Aan ku Jirnaa... Hanaloosoo Gurmado Deg Deg..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 13 February 2014 10:41
Friday, 23 May 2014 01:14
Tuesday, 26 August 2014 17:18
Thursday, 22 August 2013 11:16
Wednesday, 30 October 2013 12:25
Friday, 04 October 2013 20:41
Thursday, 05 September 2013 10:12
Saturday, 07 December 2013 04:45
Sunday, 15 June 2014 15:54
Thursday, 21 November 2013 07:53