BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO :Suldaan Saleebaan:Dhalinyarada Xabsiga Lagu Guray Qof Ka Nooli Ma Jiro.. ILeyn Dad Muraad Leh Ayaa Caruur tayada U Fasaxnay.. Sidan Maanta Aan ku Jirnaa... Hanaloosoo Gurmado Deg Deg.. +VIDEO

SULDAAN_SSLAEEBAN
09-02-2014 Borama (Bnn) DAAWO : Suldaan Saleebaan: "Saaka Waxanahay Dad Liibiya Jooga Dad Nooli Ma Jiro.. Ineyn Dad Muraad Leh Ayaan Caruurtayada U Fasaxnay.. Sidan Maanta Aan ku Jirnaa... Hanaloosoo Gurmado Deg Deg..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 03 May 2014 17:49
Monday, 04 August 2014 10:00
Wednesday, 21 May 2014 16:12
Thursday, 03 April 2014 04:24
Sunday, 22 September 2013 06:01
Thursday, 29 May 2014 19:12
Friday, 21 February 2014 10:30
Monday, 10 February 2014 19:49
Thursday, 20 February 2014 10:30
Tuesday, 19 August 2014 05:22