BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYA: Xildhibaan Xoog "Liverpool Baa Nalooga Soo Dhaartay Oo la Yidhi Xeeladaan Ku Marsanaa Aanu Leenahay .. Xeeladihii Baa Shaqeynaya : Wasiirka Madaxtooyadaa .. +VIDEO

Xildhibaan_Xooooooooooog
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) HARGEYA: Xildhibaan Xoog "Liverpool Baa Nalooga Soo Dhaartay Oo la Yidhi Xeeladaan Ku Marsanaa Aanu Leenahay .. Xeeladihii Baa Shaqeynaya : Wasiirka Madaxtooyada Nooga Soo Hanjabay Liverpool

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 11 January 2014 00:01
Wednesday, 13 November 2013 23:39
Sunday, 16 February 2014 15:16
Wednesday, 01 January 2014 01:58
Friday, 21 March 2014 14:58
Tuesday, 20 May 2014 19:52
Friday, 04 April 2014 03:46
Saturday, 08 March 2014 18:16
Sunday, 08 December 2013 05:58
Friday, 13 September 2013 15:56