BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYA: Xildhibaan Xoog "Liverpool Baa Nalooga Soo Dhaartay Oo la Yidhi Xeeladaan Ku Marsanaa Aanu Leenahay .. Xeeladihii Baa Shaqeynaya : Wasiirka Madaxtooyadaa .. +VIDEO

Xildhibaan_Xooooooooooog
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) HARGEYA: Xildhibaan Xoog "Liverpool Baa Nalooga Soo Dhaartay Oo la Yidhi Xeeladaan Ku Marsanaa Aanu Leenahay .. Xeeladihii Baa Shaqeynaya : Wasiirka Madaxtooyada Nooga Soo Hanjabay Liverpool

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 27 September 2013 05:27
Monday, 31 March 2014 07:48
Wednesday, 05 March 2014 02:08
Tuesday, 27 August 2013 13:57
Thursday, 21 November 2013 14:30
Monday, 25 November 2013 10:59
Tuesday, 18 June 2013 20:51
Monday, 11 November 2013 21:34
Saturday, 14 June 2014 08:37
Thursday, 05 September 2013 12:19