BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYA: Xildhibaan Xoog "Liverpool Baa Nalooga Soo Dhaartay Oo la Yidhi Xeeladaan Ku Marsanaa Aanu Leenahay .. Xeeladihii Baa Shaqeynaya : Wasiirka Madaxtooyadaa .. +VIDEO

Xildhibaan_Xooooooooooog
09-02-2014 Hargeysa (Bnn) HARGEYA: Xildhibaan Xoog "Liverpool Baa Nalooga Soo Dhaartay Oo la Yidhi Xeeladaan Ku Marsanaa Aanu Leenahay .. Xeeladihii Baa Shaqeynaya : Wasiirka Madaxtooyada Nooga Soo Hanjabay Liverpool

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 21 November 2013 04:58
Thursday, 26 September 2013 02:16
Thursday, 27 February 2014 18:12
Saturday, 11 January 2014 18:20
Wednesday, 29 January 2014 03:42
Thursday, 09 January 2014 17:04
Wednesday, 07 August 2013 10:33
Friday, 27 December 2013 08:43
Thursday, 22 August 2013 10:29
Sunday, 22 September 2013 12:57