SAYLAC: Kaluumaysatada Reer Saylac Oo Cunaha U Galeen Maraakiib Kaluumaysi Ajaanib Ah Oo Dawladu Ka Kiraysay Bada iyo Maamulka Gobolka Oo Markab Masar Leedahay Xanibay +VIDEO

markabka_3r
19-2014 Saylac (Bnn) SAYLAC: Kaluumaysatada Reer Saylac Oo Cunaha U Galeen Maraakiib Kaluumaysi Ajaanib Ah Oo Dawladu Ka Kiraysay Bada iyo Maamulka Gobolka Oo Markab Masar Leedahay Xanibay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 31 January 2014 21:21
Saturday, 15 February 2014 21:25
Monday, 13 January 2014 19:05
Friday, 25 April 2014 09:02
Monday, 09 December 2013 14:11
Thursday, 12 June 2014 16:35
Wednesday, 06 November 2013 10:47
Thursday, 28 November 2013 11:00
Friday, 01 August 2014 11:15
Tuesday, 10 June 2014 07:10