BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Wiil Yar Oo Soo Dhex Orday Garoonka Kubada Xili Brasil La Ciyaaraysay Koonfur Afrika Iyo Naymar Oo Difaacay Kana Riday .......DAAWO WAXA DHACAY

 s-africa_SA06-003-2014(BNN) Daawo Wiil Yar Oo Soo Dhex Orday Garoonka Kubada Xili Brasil La Ciyaaraysay Koonfur Afrika Iyo Naymar Oo ...DAAWO WAXA DHACAY


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 April 2014 15:26
Saturday, 05 October 2013 08:48
Friday, 18 October 2013 01:55
Sunday, 04 May 2014 21:47
Wednesday, 16 April 2014 00:46
Tuesday, 24 June 2014 19:12
Thursday, 03 April 2014 12:09
Tuesday, 03 June 2014 15:59
Thursday, 26 June 2014 16:51
Monday, 05 August 2013 01:14