BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Wiil Yar Oo Soo Dhex Orday Garoonka Kubada Xili Brasil La Ciyaaraysay Koonfur Afrika Iyo Naymar Oo Difaacay Kana Riday .......DAAWO WAXA DHACAY

 s-africa_SA06-003-2014(BNN) Daawo Wiil Yar Oo Soo Dhex Orday Garoonka Kubada Xili Brasil La Ciyaaraysay Koonfur Afrika Iyo Naymar Oo ...DAAWO WAXA DHACAY


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 07 September 2013 17:19
Saturday, 30 August 2014 09:40
Sunday, 01 September 2013 03:25
Tuesday, 10 December 2013 13:48
Tuesday, 10 September 2013 20:48
Saturday, 05 October 2013 13:14
Sunday, 20 July 2014 16:16
Saturday, 25 January 2014 14:07
Saturday, 31 August 2013 10:24
Monday, 23 December 2013 05:51