BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Taliyaha Ciidamada Asluubta Somaliland iyo Wefti uu hogaanimayo oo Maanta Kormeer Shaqo ku imiday Magaaalada Borama +VIDEO

hie

06-03-2014 Borama (Bnn) Taliyaha Ciidamada Asluubta S/land iyo wefti uu hogaanimayo oo maanta kormeer shaqo ku imiday magaaalada Borama.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 13 March 2014 23:22
Tuesday, 10 December 2013 15:53
Saturday, 11 January 2014 00:30
Saturday, 01 March 2014 13:48
Saturday, 10 August 2013 17:04
Friday, 01 November 2013 06:42
Thursday, 14 November 2013 22:59
Saturday, 07 June 2014 21:27
Sunday, 15 September 2013 18:07
Wednesday, 22 January 2014 10:08