BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Taliyaha Ciidamada Asluubta Somaliland iyo Wefti uu hogaanimayo oo Maanta Kormeer Shaqo ku imiday Magaaalada Borama +VIDEO

hie

06-03-2014 Borama (Bnn) Taliyaha Ciidamada Asluubta S/land iyo wefti uu hogaanimayo oo maanta kormeer shaqo ku imiday magaaalada Borama.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 25 July 2014 13:29
Thursday, 12 December 2013 09:12
Wednesday, 15 January 2014 12:53
Friday, 07 February 2014 00:52
Tuesday, 03 June 2014 15:59
Thursday, 26 September 2013 00:40
Wednesday, 02 April 2014 18:40
Saturday, 30 November 2013 21:11
Monday, 12 August 2013 23:17
Thursday, 31 July 2014 11:57