BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:Kulan Looga Hadlayay Siyaasada Iyo Amaanka Oo Maanta Wakiilada Beesha Caalamka Iyo Madaxweynaha Somaliya (SAWIRO+VIDEO)

shir-madax-safiiro-506-03-2014 (BNN) Kulan looga hadlayay siyaasadda Somalia iyo amaanka ayaa maanta magaalada Muqdisho ku dhex maray Madaxweynaha Soomaaliya Xasan Sheekh Maxamuud iyo Wakiilo ka kala socday beesha caalamka iyo Safiirada dalalka caalamka ka jooga Soomaaliya.

shir-madax-safiiro-1shir-madax-safiiro-5


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 02 October 2013 21:10
Tuesday, 11 February 2014 12:23
Tuesday, 05 November 2013 03:31
Monday, 03 February 2014 01:21
Saturday, 15 March 2014 08:48
Wednesday, 21 August 2013 11:17
Monday, 10 February 2014 07:57
Wednesday, 11 September 2013 19:08
Thursday, 15 August 2013 19:58
Friday, 22 November 2013 11:23