BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MUQDISHO:Kulan Looga Hadlayay Siyaasada Iyo Amaanka Oo Maanta Wakiilada Beesha Caalamka Iyo Madaxweynaha Somaliya (SAWIRO+VIDEO)

shir-madax-safiiro-506-03-2014 (BNN) Kulan looga hadlayay siyaasadda Somalia iyo amaanka ayaa maanta magaalada Muqdisho ku dhex maray Madaxweynaha Soomaaliya Xasan Sheekh Maxamuud iyo Wakiilo ka kala socday beesha caalamka iyo Safiirada dalalka caalamka ka jooga Soomaaliya.

shir-madax-safiiro-1shir-madax-safiiro-5


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 24 August 2013 20:48
Friday, 13 December 2013 04:44
Monday, 09 December 2013 04:41
Monday, 07 October 2013 14:51
Thursday, 21 November 2013 16:55
Sunday, 06 October 2013 16:55
Thursday, 06 February 2014 11:11
Thursday, 05 December 2013 20:27
Thursday, 16 January 2014 00:16
Thursday, 20 March 2014 21:32