BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (DHAGAYSO)

EGYPT22

07-03-2014 (BNN) Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (VIDEO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

VOA

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 07 February 2014 17:35
Sunday, 05 January 2014 07:07
Friday, 06 December 2013 10:14
Tuesday, 18 March 2014 13:53
Tuesday, 17 June 2014 14:57
Saturday, 15 February 2014 21:40
Tuesday, 04 March 2014 20:04
Sunday, 22 December 2013 09:14
Monday, 23 June 2014 00:48
Saturday, 10 May 2014 10:25