BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (DHAGAYSO)

EGYPT22

07-03-2014 (BNN) Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (VIDEO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

VOA

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 02 January 2014 06:54
Sunday, 22 September 2013 01:32
Sunday, 15 September 2013 03:34
Monday, 07 April 2014 15:45
Saturday, 08 February 2014 12:01
Sunday, 04 August 2013 13:06
Friday, 06 June 2014 21:26
Tuesday, 07 January 2014 08:31
Tuesday, 19 November 2013 07:07
Saturday, 30 November 2013 19:30