BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (DHAGAYSO)

EGYPT22

07-03-2014 (BNN) Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (VIDEO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

VOA

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 20 November 2013 17:14
Wednesday, 12 February 2014 00:00
Tuesday, 17 September 2013 15:20
Thursday, 30 January 2014 11:34
Thursday, 12 December 2013 21:51
Sunday, 23 February 2014 02:17
Sunday, 29 September 2013 18:56
Monday, 07 October 2013 17:45
Sunday, 27 October 2013 17:08
Wednesday, 19 March 2014 19:59