BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (DHAGAYSO)

EGYPT22

07-03-2014 (BNN) Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (VIDEO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

VOA

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 02 November 2013 05:39
Friday, 09 May 2014 16:25
Sunday, 17 November 2013 03:47
Monday, 28 April 2014 23:12
Friday, 14 February 2014 00:45
Saturday, 21 December 2013 19:27
Friday, 22 November 2013 18:32
Friday, 31 January 2014 17:00
Sunday, 01 December 2013 11:46
Sunday, 25 August 2013 13:39