BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (DHAGAYSO)

EGYPT22

07-03-2014 (BNN) Maxkamad Ku Taala Dalka Masar Oo Liiska Argagixisada Ku Dartay Ururka Xamaas Iyo Khasaaraha Iyo Faaiiidada Ururka Akhwaanku Ka Dhaxlay Kacdoonkii Carabta (VIDEO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

VOA

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 30 January 2014 07:45
Saturday, 05 April 2014 04:43
Sunday, 29 September 2013 13:14
Monday, 14 October 2013 23:24
Monday, 28 October 2013 19:56
Wednesday, 19 February 2014 10:33
Wednesday, 20 November 2013 15:41
Wednesday, 19 March 2014 15:42
Wednesday, 26 February 2014 18:57
Wednesday, 26 March 2014 21:35