BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: Qoyska Iyo Ehelada Nin Ka Mida Ragii Alshabaab Ku Toogteen Baraawe Oo Wacad Ku Maray In Ay Qoyska Hogaamiyaha Alshabaab Ee Inna Godane Ka Aargoosan Doonaan

dil007-03-2014 (BNN) Qoyska Iyo Ehelada Nin Ka Mida Ragii Alshabaab Ku Toogteen Baraawe Oo Wacad Ku Maray In Ay Qoyska Inna Godane Ka Aargoosan Doonaan

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 04 January 2014 17:21
Monday, 28 October 2013 01:28
Thursday, 13 March 2014 15:16
Monday, 27 January 2014 12:18
Wednesday, 14 August 2013 18:19
Sunday, 15 September 2013 14:21
Monday, 10 February 2014 14:54
Tuesday, 06 August 2013 19:09
Wednesday, 18 December 2013 16:06
Friday, 30 August 2013 06:38