BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: Qoyska Iyo Ehelada Nin Ka Mida Ragii Alshabaab Ku Toogteen Baraawe Oo Wacad Ku Maray In Ay Qoyska Hogaamiyaha Alshabaab Ee Inna Godane Ka Aargoosan Doonaan

dil007-03-2014 (BNN) Qoyska Iyo Ehelada Nin Ka Mida Ragii Alshabaab Ku Toogteen Baraawe Oo Wacad Ku Maray In Ay Qoyska Inna Godane Ka Aargoosan Doonaan

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 18 March 2014 09:25
Thursday, 22 August 2013 04:37
Thursday, 12 December 2013 21:51
Monday, 08 September 2014 08:53
Saturday, 09 August 2014 14:13
Friday, 30 May 2014 08:23
Monday, 10 March 2014 10:51
Tuesday, 12 August 2014 19:48
Wednesday, 08 January 2014 16:44
Friday, 29 November 2013 16:41