BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirka Arimaha Dibada Iyo Iskaashiga Caalamiga Ee Dawlada Somaliya Dr Cabdiraxman Bayle Oo Warbaahinta Uga Waramay Shirkii Golaha Amaanka Ee Cunaqabataynta Hubka Somaliya (DHAGAYSO)

Bayle07-03-2014 (BNN) Wasiirka Arimaha Dibada Iyo Iskaashiga Caalamiga Ee Dawlada Somaliya Dr Cabdiraxman Bayle Oo Warbaahinta Uga Waramay Shirkii Golaha Amaanka Ee Hubka Somaliya (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

VOA

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

 

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 22 April 2014 03:18
Friday, 29 November 2013 20:46
Wednesday, 11 June 2014 04:25
Wednesday, 08 January 2014 12:51
Friday, 07 March 2014 08:41
Thursday, 24 October 2013 13:19
Wednesday, 30 October 2013 20:09
Monday, 12 May 2014 14:38
Sunday, 16 February 2014 11:38
Saturday, 04 January 2014 17:52