BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh Iyo Dhacdooyinkii Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degmo +VIDEO

UniversalTV
07-03-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh Iyo Dhacdooyinkii Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degmo +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 25 August 2014 06:14
Monday, 16 September 2013 00:39
Wednesday, 04 September 2013 02:22
Monday, 14 October 2013 19:51
Sunday, 26 January 2014 20:10
Sunday, 15 June 2014 15:22
Thursday, 06 February 2014 11:31
Monday, 05 August 2013 19:52
Wednesday, 15 October 2014 10:28
Thursday, 10 April 2014 03:47