BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh Iyo Dhacdooyinkii Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degmo +VIDEO

UniversalTV
07-03-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh Iyo Dhacdooyinkii Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degmo +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 30 September 2014 00:55
Friday, 26 September 2014 10:23
Sunday, 21 September 2014 10:08
Saturday, 16 August 2014 16:49
Monday, 20 January 2014 09:04
Thursday, 18 September 2014 15:13
Saturday, 26 October 2013 13:43
Thursday, 13 March 2014 00:06
Saturday, 18 January 2014 16:22
Sunday, 03 November 2013 03:31