BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Walwalsan Iyo Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan .. +VIDEO

muslimiinta_334
07-03-2014 Crimea (Bnn) DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Ka Walwalsan Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 11 March 2014 20:04
Monday, 24 March 2014 20:14
Monday, 23 December 2013 12:31
Tuesday, 24 December 2013 21:48
Wednesday, 04 December 2013 07:39
Monday, 06 January 2014 09:47
Monday, 10 March 2014 17:10
Saturday, 25 January 2014 12:26
Wednesday, 08 January 2014 12:35
Tuesday, 25 March 2014 13:59