BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Walwalsan Iyo Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan .. +VIDEO

muslimiinta_334
07-03-2014 Crimea (Bnn) DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Ka Walwalsan Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 20 September 2013 01:27
Saturday, 26 October 2013 15:19
Saturday, 31 May 2014 12:49
Tuesday, 24 December 2013 21:55
Friday, 09 May 2014 16:25
Thursday, 02 January 2014 06:54
Monday, 26 August 2013 16:34
Tuesday, 04 March 2014 20:25
Saturday, 21 December 2013 09:06
Wednesday, 09 April 2014 03:49