BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Walwalsan Iyo Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan .. +VIDEO

muslimiinta_334
07-03-2014 Crimea (Bnn) DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Ka Walwalsan Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 24 March 2014 21:04
Tuesday, 15 July 2014 01:28
Saturday, 10 May 2014 10:45
Friday, 20 September 2013 01:27
Friday, 09 May 2014 10:43
Sunday, 02 February 2014 22:42
Monday, 05 August 2013 16:32
Sunday, 13 April 2014 11:28
Wednesday, 11 September 2013 15:52
Saturday, 03 May 2014 01:49