BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Walwalsan Iyo Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan .. +VIDEO

muslimiinta_334
07-03-2014 Crimea (Bnn) DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Ka Walwalsan Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 12 July 2014 22:33
Sunday, 08 December 2013 20:28
Wednesday, 26 March 2014 06:18
Wednesday, 02 July 2014 11:30
Friday, 17 January 2014 02:43
Wednesday, 11 September 2013 21:09
Saturday, 21 September 2013 22:49
Monday, 27 January 2014 12:27
Thursday, 06 March 2014 22:04
Monday, 14 July 2014 06:17