BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Walwalsan Iyo Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan .. +VIDEO

muslimiinta_334
07-03-2014 Crimea (Bnn) DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Ka Walwalsan Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 11 October 2013 20:23
Friday, 02 August 2013 06:48
Friday, 13 June 2014 04:52
Monday, 08 September 2014 19:07
Friday, 25 April 2014 19:50
Wednesday, 11 September 2013 18:30
Saturday, 02 November 2013 06:33
Sunday, 11 May 2014 12:58
Sunday, 05 January 2014 23:37
Wednesday, 10 September 2014 15:53