BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Walwalsan Iyo Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan .. +VIDEO

muslimiinta_334
07-03-2014 Crimea (Bnn) DAAWO: Muslimiinta Gobolka Crimea Ee Ruushku Kala Wareegay Dalka UKRAIN Oo Ka Walwalsan Ujeedada Ruushka Oo Calaamadaystay Guryo Badan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 16 October 2014 12:42
Monday, 24 March 2014 05:57
Tuesday, 19 November 2013 05:33
Monday, 25 August 2014 05:18
Thursday, 22 August 2013 04:32
Friday, 07 February 2014 10:32
Saturday, 14 December 2013 11:48
Saturday, 20 September 2014 16:47
Thursday, 18 September 2014 18:50
Tuesday, 27 May 2014 15:59