BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY

yaaaaaaaaaaaaaaabka

08-03-2014 (BNN) Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 17 March 2014 21:34
Monday, 09 December 2013 20:52
Sunday, 26 January 2014 12:41
Monday, 30 September 2013 20:45
Sunday, 17 November 2013 02:48
Sunday, 25 August 2013 00:45
Friday, 27 September 2013 17:09
Monday, 02 December 2013 12:08
Wednesday, 19 March 2014 08:56
Wednesday, 02 October 2013 11:18