BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY

yaaaaaaaaaaaaaaabka

08-03-2014 (BNN) Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 06 June 2014 21:55
Thursday, 15 May 2014 12:20
Wednesday, 23 October 2013 23:00
Saturday, 02 August 2014 12:33
Sunday, 24 August 2014 11:57
Thursday, 24 July 2014 11:51
Wednesday, 25 September 2013 17:17
Saturday, 29 March 2014 04:55
Tuesday, 05 August 2014 11:13
Monday, 02 December 2013 19:28