BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY

yaaaaaaaaaaaaaaabka

08-03-2014 (BNN) Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 13 June 2014 05:16
Monday, 21 October 2013 23:01
Tuesday, 28 January 2014 04:11
Friday, 04 July 2014 01:37
Thursday, 12 September 2013 17:19
Wednesday, 18 September 2013 20:03
Wednesday, 16 October 2013 20:18
Saturday, 28 September 2013 08:19
Thursday, 12 December 2013 04:54
Thursday, 07 November 2013 17:15