BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY

yaaaaaaaaaaaaaaabka

08-03-2014 (BNN) Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 April 2014 04:31
Thursday, 30 January 2014 19:02
Wednesday, 05 March 2014 14:18
Thursday, 26 June 2014 04:02
Monday, 26 May 2014 05:22
Monday, 13 January 2014 07:22
Saturday, 26 April 2014 14:39
Monday, 31 March 2014 16:12
Friday, 06 September 2013 15:10
Saturday, 10 August 2013 22:43