BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO:Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY

yaaaaaaaaaaaaaaabka

08-03-2014 (BNN) Labo Wiil Oo Wata Mootooga Nuuca Guuxa Badan Oo Jidwayn Saaraan Oo La Kulmay Dhacdo Lama Filaana DAAWO WAXA QABSADAY.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 21 August 2014 10:33
Thursday, 23 October 2014 14:08
Tuesday, 22 October 2013 02:42
Monday, 03 March 2014 20:00
Saturday, 19 October 2013 12:08
Thursday, 10 October 2013 17:27
Monday, 28 July 2014 13:11
Monday, 25 November 2013 09:20
Tuesday, 19 November 2013 05:33
Friday, 06 September 2013 22:14