BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo (VIDEO)

barkhad_acter08-03-2014 (BNN) Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo,Jilaaga ayaa matalaya Madaxweyne Obama  (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 22 January 2014 11:40
Monday, 16 June 2014 15:35
Saturday, 12 October 2013 21:29
Monday, 05 May 2014 15:00
Thursday, 24 April 2014 02:27
Wednesday, 14 August 2013 06:57
Tuesday, 08 July 2014 10:41
Thursday, 09 January 2014 13:38
Tuesday, 25 February 2014 16:52
Saturday, 01 March 2014 23:04