BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo (VIDEO)

barkhad_acter08-03-2014 (BNN) Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo,Jilaaga ayaa matalaya Madaxweyne Obama  (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 28 August 2013 23:54
Tuesday, 18 February 2014 12:03
Tuesday, 28 January 2014 00:26
Friday, 27 September 2013 04:38
Thursday, 07 November 2013 03:51
Wednesday, 08 January 2014 17:45
Sunday, 27 October 2013 11:41
Thursday, 22 August 2013 11:40
Friday, 18 October 2013 14:16
Thursday, 20 March 2014 21:41