BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo (VIDEO)

barkhad_acter08-03-2014 (BNN) Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo,Jilaaga ayaa matalaya Madaxweyne Obama  (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 23 November 2013 11:31
Monday, 18 November 2013 05:56
Thursday, 31 July 2014 17:18
Saturday, 31 August 2013 10:12
Tuesday, 08 April 2014 13:00
Thursday, 08 May 2014 06:52
Sunday, 16 February 2014 20:34
Sunday, 17 August 2014 09:57
Thursday, 09 January 2014 16:21
Wednesday, 27 November 2013 11:15