BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo (VIDEO)

barkhad_acter08-03-2014 (BNN) Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo,Jilaaga ayaa matalaya Madaxweyne Obama  (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 31 August 2014 17:35
Tuesday, 26 November 2013 12:06
Friday, 27 December 2013 04:03
Wednesday, 28 August 2013 03:06
Sunday, 14 September 2014 14:47
Wednesday, 18 June 2014 23:08
Friday, 03 January 2014 18:40
Thursday, 14 November 2013 00:35
Tuesday, 14 January 2014 16:05
Monday, 04 November 2013 10:21