BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo (VIDEO)

barkhad_acter08-03-2014 (BNN) Daawo Film Cusub Oo Xayaysiiskiisa La Shaaciyay Oo Jilaaga Soomaalieed Ee Cabdi Barkhad Kaalin Muhiima Ka Ciyaarayo,Jilaaga ayaa matalaya Madaxweyne Obama  (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 29 November 2013 05:43
Tuesday, 24 December 2013 00:14
Thursday, 12 June 2014 06:28
Wednesday, 06 November 2013 23:51
Sunday, 13 April 2014 00:37
Saturday, 11 January 2014 18:20
Thursday, 15 May 2014 22:52
Monday, 24 March 2014 22:38
Tuesday, 14 January 2014 18:35
Wednesday, 27 November 2013 00:05