BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMANEWS:Khilaafka U Dhexeeya Xidhibaanada Golaha Deegaanka Borama iyo Hogaankooda, Xili degmooyinka Dhigoodu U Dabaal Dagayaan Waxqabadkoodii(VIDEO)

Borama00108-03-2014 (BNN) Khilaafka U dhexeeya Xidhibaanada Golaha deegaanka Borama iyo Hogaankooda, Xili degmooyinka Dhigoodu ay u dabaal dagayaan waxqabadkoodii

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 27 September 2014 15:46
Thursday, 12 June 2014 16:08
Tuesday, 16 September 2014 11:34
Thursday, 30 October 2014 16:37
Sunday, 20 April 2014 14:52
Saturday, 14 September 2013 10:33
Wednesday, 26 February 2014 18:55
Saturday, 08 February 2014 09:32
Friday, 08 August 2014 09:20
Wednesday, 10 September 2014 19:22