BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMANEWS:Khilaafka U Dhexeeya Xidhibaanada Golaha Deegaanka Borama iyo Hogaankooda, Xili degmooyinka Dhigoodu U Dabaal Dagayaan Waxqabadkoodii(VIDEO)

Borama00108-03-2014 (BNN) Khilaafka U dhexeeya Xidhibaanada Golaha deegaanka Borama iyo Hogaankooda, Xili degmooyinka Dhigoodu ay u dabaal dagayaan waxqabadkoodii

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 12 December 2013 03:29
Friday, 02 May 2014 16:31
Sunday, 15 June 2014 08:02
Thursday, 20 February 2014 10:36
Wednesday, 29 January 2014 13:57
Wednesday, 14 May 2014 15:39
Monday, 16 December 2013 13:05
Friday, 24 January 2014 11:51
Saturday, 19 October 2013 12:25
Thursday, 20 March 2014 11:02