BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirka Amniga Oo U Jawaabay Tarsan Oo Ku Eedeeyay In Uu Lunsaday Baabuurta Gurmadka Degdega Ah Oo Somaliya Loogu Deeqay DHAGAYSO WAXA KALA QABSADAY

tarsanguled

08-03-2014 (BNN) Wasiirka Amniga Oo U Jawaabay Tarsan Oo Ku Eedeeyay In Uu Lunsaday Baabuurta Gurmadka Degdega Ah Oo Somaliya Loogu Deeqay DHAGAYSO WAXA KALA QABSADAY

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Xafiiska Boramanews News 

Boramanews Staff

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 21 February 2014 19:37
Thursday, 27 February 2014 20:58
Monday, 27 January 2014 16:16
Wednesday, 25 December 2013 23:55
Monday, 19 August 2013 01:20
Sunday, 13 July 2014 18:18
Saturday, 08 March 2014 12:34
Thursday, 30 October 2014 16:47
Tuesday, 25 February 2014 10:09
Monday, 30 June 2014 16:29