BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirka Amniga Oo U Jawaabay Tarsan Oo Ku Eedeeyay In Uu Lunsaday Baabuurta Gurmadka Degdega Ah Oo Somaliya Loogu Deeqay DHAGAYSO WAXA KALA QABSADAY

tarsanguled

08-03-2014 (BNN) Wasiirka Amniga Oo U Jawaabay Tarsan Oo Ku Eedeeyay In Uu Lunsaday Baabuurta Gurmadka Degdega Ah Oo Somaliya Loogu Deeqay DHAGAYSO WAXA KALA QABSADAY

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Xafiiska Boramanews News 

Boramanews Staff

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 16 November 2013 14:46
Tuesday, 20 May 2014 10:34
Monday, 10 February 2014 11:45
Sunday, 17 August 2014 07:25
Monday, 10 March 2014 09:28
Wednesday, 23 July 2014 14:13
Thursday, 23 October 2014 22:03
Friday, 04 October 2013 18:15
Tuesday, 05 August 2014 13:14
Tuesday, 18 June 2013 19:58