BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiirka Amniga Oo U Jawaabay Tarsan Oo Ku Eedeeyay In Uu Lunsaday Baabuurta Gurmadka Degdega Ah Oo Somaliya Loogu Deeqay DHAGAYSO WAXA KALA QABSADAY

tarsanguled

08-03-2014 (BNN) Wasiirka Amniga Oo U Jawaabay Tarsan Oo Ku Eedeeyay In Uu Lunsaday Baabuurta Gurmadka Degdega Ah Oo Somaliya Loogu Deeqay DHAGAYSO WAXA KALA QABSADAY

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Xafiiska Boramanews News 

Boramanews Staff

Boramanews@gmail.com

Isha Ku Hay Boramanews.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 18 February 2014 11:31
Thursday, 05 September 2013 21:44
Monday, 09 September 2013 17:32
Sunday, 27 April 2014 20:00
Monday, 14 October 2013 19:19
Thursday, 05 December 2013 13:40
Sunday, 15 June 2014 08:02
Wednesday, 21 May 2014 10:48
Tuesday, 22 July 2014 01:55
Sunday, 25 May 2014 13:35